منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت اتریوم: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت اتریوم به 1630 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت اتریوم: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت اتریوم به 1630 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که روند در بازار اتریوم نزولی بوده و سطح حمایت به 1630 دلار و مقاومت به 1655 دلار کاهش یافته است. قیمت اتریوم در چند ساعت گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران به دلیل عدم اطمینان اقتصادی جهانی نسبت به دارایی های ریسکی محتاط شده اند. بازار اتریوم در چند روز گذشته بی ثبات بوده است و قیمت ها قبل از بازگشت به زیر 1700 دلار کاهش یافته است. در حال حاضر یک روند نزولی در تمام بازارهای اصلی ارزهای دیجیتال مشاهده می شود زیرا سرمایه گذاران رویکرد محتاطانه ای برای تجارت دارایی های دیجیتال دارند.

تصویر 95
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin 360

روند کلی در بازار اتریوم امروز نزولی به نظر می رسد و سرمایه گذاران ترجیح می دهند در حاشیه بمانند زیرا منتظر شفافیت بیشتر در مورد شرایط اقتصادی جهانی هستند. با وجود هیچ کاتالیزور مشخصی که قیمت اتریوم را بالاتر نمی برد، این احتمال وجود دارد که اتریوم در کوتاه مدت همچنان در محدوده 1616 تا 1655 دلار باقی بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار قیمت یک روزه: ETH در مسیر بهبودی است؟

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت اتریوم در مسیر درستی حرکت می کرد، اما امروز خرس ها کنترل بازار را به دست آورده اند. اگرچه فشار فروش همچنان وجود دارد، حمایت 1630 دلاری ممکن است ریزش بیشتر را متوقف کند، اما تا زمانی که بازار یک معکوس آشکار را مشاهده نکند، پیش بینی جهت آینده اتریوم دشوار است. ETH/USD طی 24 ساعت گذشته 1.18 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 1630 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته نیز به 7 میلیارد دلار و ارزش بازار 199 میلیارد دلار کاهش یافته است.

تصویر 97
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

شاخص‌های فنی تحلیل قیمت اتریوم نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 62.77 است که نشان‌دهنده حرکت خنثی در بازار اتریوم است، در حالی که خط MACD با خط سیگنال در همان سطح زیر صفر است. تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم احتمالاً در آینده نزدیک محدود به محدوده باقی خواهد ماند و هیچ کاتالیزور واضحی نمی تواند قیمت ها را بالا یا پایین تر کند. میانگین متحرک (MA) همچنان در یک روند نزولی قرار دارد و MA 20 روزه در 1200 دلار و MA 50 روزه در 1400 دلار است.

تحلیل قیمت اتریوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که یک روند نزولی در اینجا نیز در حال حرکت است، زیرا ادامه کندل های قرمز را می توان مشاهده کرد که نشان دهنده کاهش مداوم است و زمان سختی را به گاوهای اتریوم می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از منطقه اشباع خرید در نمودار 4 ساعته پایین آمده و در شاخص 52.02 قرار دارد که نشان دهنده فشار بازار بالاتر از قیمت فعلی است.

تصویر 96
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک همگرا/واگرا (MACD) نیز در ناحیه نزولی قرار دارد و خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. میانگین متحرک به سمت سطح قیمت در حال حرکت است و در 1639 دلار قرار دارد. میانگین متحرک 50 روزه (MA) در 1628 دلار موجود است، که نشان می دهد قیمت ممکن است در میان مدت در یک روند نزولی باقی بماند، در حالی که میانگین متحرک 200 روزه در 1700 دلار وجود دارد، که نشان می دهد ETH ممکن است روند صعودی را در طول قیمت مشاهده کند. بلند مدت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می‌دهد که هنوز مقداری فشار فروش در بازار امروز وجود دارد و اتریوم ممکن است برای آینده نزدیک محدود بماند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که احتیاط کنند زیرا جو کلی بازار نزولی است و هیچ کاتالیزور واضحی برای بالا بردن قیمت ETH وجود ندارد. با این حال، حمایت فعلی در 1616 دلار ممکن است در کوتاه مدت ثباتی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند و در صورت تداوم این وضعیت، بهبودی بیشتر قابل مشاهده است.