منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت اتریوم: با رسیدن اتریوم به 1272 دلار، شتاب صعودی ادامه خواهد داشت

تحلیل قیمت اتریوم: با رسیدن اتریوم به 1272 دلار، شتاب صعودی ادامه خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. گاوها کنترل خود را بر بازار اتریوم بازپس گرفته اند، که مسیر بازار را به سمت بهتر شدن تغییر خواهد داد، و ETH اکنون انتظار دارد که دوره صعودی در چند روز آینده فراگیر شود. با این حال، خرس ها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا کنترل خود را دوباره به دست آورند. در نتیجه، قیمت ETH در چند ساعت اخیر پویایی بسیار فزاینده ای را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت اتریوم دیروز به مرز 1207 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به سطح 12.70 دلار رسید. اتریوم با افزایش قیمت ها و رسیدن به 1272 دلار به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. ; ETH در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 155.55 میلیارد دلار و ارزش بازار زنده 8.059 میلیون دلار، 5.08 درصد افزایش یافته است.

اقدام قیمت اتریوم در نمودار قیمت یک روزه: گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت سکه امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 1272 دلار معامله می شود. اتریوم یک خط روند صعودی کوتاه مدت ایجاد کرده است که در حال حاضر پشتیبانی قوی در نزدیکی سطح 1206 دلار ارائه می دهد. در صورت هر گونه فشار نزولی، ممکن است قیمت از این سطح حمایت بازگردد. گاوها در حال حاضر به دنبال شکست بالای سطح مقاومت 1272 دلاری هستند. بازار 24 ساعته اتریوم نشان می دهد که احساسات خرید در بازار بسیار قوی است زیرا حجم خریدار در حال حاضر بالاتر از حجم فروشنده است.

تصویر 512
نمودار روزانه ETH/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت ETH/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان دهنده نوسانات فزاینده با شانس زیاد برای حفظ روند مثبت است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و خط سیگنال نیز بالاتر از خط MACD در حال افزایش است. این نشان می دهد که تمایل خرید در بازار در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. اندیکاتور RSI برای اتریوم در حال حاضر روی 41.27 معامله می شود که نشان می دهد در حال حاضر قیمت ها در بازار نه بیش از حد خرید هستند و نه بیش از حد فروش می شوند. به نظر می رسد قیمت ETH/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند زیرا قیمت ها بسیار بالاتر از منحنی MA50 و MA200 معامله می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: گاوها با سطح قیمت تا 1272 دلار ثبات را دوباره به دست می آورند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم به نفع خریداران ارزهای دیجیتال است زیرا در چند ساعت گذشته افزایش شدید ارزش ETH/USD مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تا کنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل افزایش قیمت به 1272 دلار افزایش یافت. در همان زمان، قیمت به دلیل افزایش صعودی، از میانگین متحرک خود یعنی 1243 دلار عبور کرد.

تصویر 513
نمودار 4 ساعته ETH/USD، منبع: TradingView

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 58.07 است که نشان دهنده ثبات این ارز دیجیتال است. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت رو به بالا پیروی می کند که نشان دهنده بازار در حال گسترش است و به سمت پویایی افزایش می یابد. افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت خرید از فعالیت فروش بیشتر است. اندیکاتور MACD با عبور منحنی آبی از بالای منحنی قرمز، علامت مثبتی را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش قدرت خرید اتریوم است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم حرکت صعودی و فرصت های صعودی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، گاوها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی کنترل بازار را برای درازمدت به دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، طبق این تحلیل، انتظار می‌رود اتریوم آینده امیدوارکننده‌ای داشته باشد و گاوها خرس‌ها را کاملاً از صحنه خارج کنند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.