منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت اتریوم: با حفظ برتری خرس‌ها، قیمت به 1179 دلار کاهش می‌یابد

تحلیل قیمت اتریوم: با حفظ برتری خرس‌ها، قیمت به 1179 دلار کاهش می‌یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در چند روز گذشته با ادامه روند نزولی احساسات بازار افزایش یافته است. حرکت نزولی به اندازه کافی قابل توجه بوده است که سطوح قیمت را به ارزش 1179 دلار کاهش می دهد.

چند روز گذشته برای خرس‌ها بسیار موفقیت‌آمیز بود، زیرا روند نزولی بسیار زیاد است و نتایج منفی بر ارزش کلی ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند. با این حال، همانطور که از نمودارهای قیمت مشاهده می شود، جدیدترین پیشرفت به نفع خرس ها است. پشتیبانی بعدی برای تابع قیمت ETH/USD با قیمت 1162 دلار موجود است، جایی که معامله‌گران می‌توانند در صورت تداوم حمایت، به افزایش قیمت امیدوار باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار قیمت 1 روزه: خرس‌ها مبارزه محکمی کردند

تحلیل یک روزه قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت طی چند روز گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است. اگرچه مواردی وجود داشته است که گاوها سعی کرده اند بازار را تصاحب کنند، روند کلی به نفع فروشندگان بوده است. کاهش قابل توجهی در ارزش ETH/USD در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و همچنین قیمت به 1179 دلار کاهش یافته است. میانگین متحرک (MA) نسبتاً در یک موقعیت ثابت است، یعنی 1256 دلار، و منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 حرکت کرده است، اما امروز گزارش شده است که SMA20 به سمت پایین حرکت می کند.

تصویر 343
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

از سوی دیگر، نوسانات در سمت بالاتر است زیرا باندهای بولینگر در حال حفظ فاصله بین خود هستند و در حال حاضر، ارزش بالای آنها در 1342 دلار و پایین تر در 1169 دلار قرار دارد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز امروز با شروع فروش تا شاخص 49.69 کاهش یافته است.

نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: اتریوم در راه آزمایش مجدد پشتیبانی 1162 دلاری است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که در چند ساعت گذشته کاهش قابل توجهی در قیمت ETH/USD مشاهده شده است. در نتیجه فشار نزولی ثابت، قیمت به زیر حمایت 1162 دلار نیز رفته است. آخرین افت قیمت آن را به سطح 1179 دلار کاهش داده است که ثابت شده است که برای ارزش کلی سکه بسیار مضر است. روند کاهشی قیمت را به زیر مقدار میانگین متحرک یعنی 1186 دلار نیز رسانده است.

تصویر 342
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند نزولی ثابت به 1352 دلار کاهش یافته است. نوسانات در نمودار 4 ساعته دوباره در حال افزایش است زیرا حد بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون به مرز 1352 دلار رسیده است و باند پایین به مرز 1134 دلار رسیده است. علامت نگران کننده این است که قیمت به زیر باند پایین تر حرکت کرده است که اکنون به سطح مقاومت تبدیل شده است. منحنی RSI وارد منطقه کم فروش شده است زیرا با شاخص 33.71 معامله می شود. RSI نشان می دهد که سکه در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم برای امروز نزولی است که نشان دهنده فشار فروش مداوم است. به نظر می رسد خرس ها به سمت حمایت اصلی بعدی در سطح 1162 دلار حرکت می کنند. از سوی دیگر، اگر گاوها با موفقیت از 1162 دلار دفاع کنند، ممکن است در آینده نزدیک شاهد بازگشت قیمت ها به سطح 1208 دلار باشیم. جو کلی بازار نزولی است و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت همینطور باقی بماند.