منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت اتریوم: با ادامه روند نزولی ETH/USD به 1573 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت اتریوم: با ادامه روند نزولی ETH/USD به 1573 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم یک روند نزولی را نشان می دهد که از ابتدای امروز اعمال شده است. جفت ETH/USD طی 24 ساعت گذشته بیش از 1.22 درصد کاهش یافته و به 1573 دلار سقوط کرده است. بازار برای ETH/USD نتوانسته است سطح پشتیبانی پایداری پیدا کند و پایین ترین سطح روزانه روزانه 1569 دلار است.

تصویر 14
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin 360

اتریوم کریپتو یکی از دارایی‌های با عملکرد بهتر در هفته گذشته بوده است زیرا گاوها توانسته‌اند قیمت را به بالای 1600 دلار برسانند. با این حال، گاوها نتوانستند از این سطح مقاومت عبور کنند و خرس ها کنترل را در دست گرفتند. ارزش بازار این ارز دیجیتال 192 میلیارد دلار است و دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، در حالی که حجم معاملات 24 اتریوم 5.840 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: نوسان نزولی سطح قیمت را به 1573 دلار کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که خرس ها در چند جلسه معاملاتی گذشته کنترل را در دست داشته اند و جفت ETH/USD از بالاترین سطح 1610 دلار به پایین ترین سطح 1569 دلار سقوط کرده است. این جفت در حال حاضر با قیمت 1573 دلار معامله می شود و خریداران باید مقاومت 1597 دلاری را بشکنند تا بازار را صعودی کنند. روز گذشته برای ارز دیجیتال بسیار دلسرد کننده بود زیرا یک روند نزولی قوی در جریان بود. در 24 ساعت گذشته نیز روندهای مشابهی گزارش شده است.

تصویر 12
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه (MA) از میانگین متحرک 100 روزه عبور کرده است که نشان می دهد ممکن است روند نزولی در حال شکل گیری باشد. RSI برای اتریوم کریپتو در حال حاضر در یک مارپیچ نزولی قرار دارد و به نظر می رسد به سرعت به سمت قلمروی بیش از حد فروش رفته است. در حال حاضر در 67.08 معامله می شود و به پیشرفت خود ادامه می دهد در حالی که هیستوگرام قرمز خط MACD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است.

تحلیل قیمت اتریوم: رکود نزولی منجر به سقوط به زیر 1600 دلار می شود

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشانه هایی از حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است زیرا ارز رمزپایه روند نزولی را نشان می دهد. کاهش قیمت در چهار ساعت گذشته و همچنین کاهش سطوح قیمت به 1573 دلار ثبت شده است. در ادامه، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در زمان نوشتن 1582 دلار نشان می دهد.

تصویر 13
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر کمتر از MA 100 روزه معامله می شود، در حالی که RSI نیز یک تمایل نزولی را گزارش می کند. نشانگر MACD یک متقاطع نزولی را با خط MACD و خط سیگنال به سمت پایین نشان می دهد. این عوامل ترکیبی نشان می‌دهند که روند نزولی احتمالاً در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت و ETH/USD می‌تواند بیشتر کاهش یابد و به طور بالقوه در روزهای آینده به 1500 دلار برسد. RSI در حال حاضر در قلمرو فروش بیش از حد است و به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که در چند ساعت گذشته یک روند نزولی دنبال شده است. خرس‌ها در حال حاضر بازی را رهبری می‌کنند و در نتیجه سطوح قیمت به 1573 دلار کاهش یافته است. سقوط بیشتر را می توان انتظار داشت زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته نیز تسلط داشتند. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است، به این معنی که شانس بهبود برای گاوها هنوز محدود است.