منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از یک دوره صعودی قوی به بالای ۱۵۰۰ دلار می‌رسد

تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از یک دوره صعودی قوی به بالای ۱۵۰۰ دلار می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل امروز قیمت اتریوم نشان می دهد که روند نزولی با احتمالات صعودی شتاب بیشتری می گیرد. ETH/USD در حال حاضر با 5.64 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با 28,783,769,541 دلار، 1569 دلار معامله می شود. بازار دیروز با شتاب فوق العاده ای بسته شد و امروز با نشانه های صعودی امیدوارکننده ای باز می شود که به صعود دیروز به بالای مرز 1600 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات کاهش می یابد و به گاوها فرصت بیشتری برای بازگشت فوق العاده می دهد. ارزش بازار زنده ETH 190,541,426,198 دلار است و رتبه دوم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته ETH/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند کاهشی است، به این معنی که قیمت های ETH/USD به طور فزاینده ای مستعد نوسانات نوسانی هستند. حد بالای باند بولینگر 1621 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای اتریوم عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند Bollinger با قیمت 1212 دلار در دسترس است، که به عنوان حیاتی ترین پشتیبانی برای ETH عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ETH/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. علاوه بر این، گاوها در چند ساعت گذشته مراقب بازار بوده اند و حرکت خود را حفظ خواهند کرد. با این حال، به نظر می رسد قیمت با حرکت به سمت مقاومت، پویایی افزایشی را نشان می دهد. این روند ممکن است به زودی با حرکت بازار به سمت شکست تغییر کند. با این حال، این احتمال نیز وجود دارد که گاوها حرکت خود را حفظ کرده و برای یک سلطنت طولانی مدت قوی حرکت کنند.

تصویر 184
منبع نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 71 است که ارزهای دیجیتال را در وضعیت قابل توجهی بیش از حد ارزش گذاری می کند. با این حال، می‌توانیم RSI را دنبال یک مسیر صعودی در منطقه بیش‌ارزش‌شده دنبال کنیم که نشان‌دهنده غلبه فعالیت خرید است. اگر RSI تصمیم بگیرد بیشتر به سمت یک دوره فعالیت خرید غالب حرکت کند، حرکت معکوس اجتناب ناپذیر خواهد شد و خرس‌ها دوباره شانس خود را برای شکوه خواهند داشت. با این حال، این حرکت ممکن است توسط گاوها حفظ شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم برای یک روز

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت صعودی نشان می دهد. با جدا شدن باندهای مقاومت و حمایت شروع به افزایش می کند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و بیشتر مستعد تغییرات نوسان می شود. سقف بالای باند Bollinger 1505 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ETH عمل می کند. حد پایین باند بولینگر 903 دلار است که نشان دهنده حمایت دیگری از اتریوم است.

به نظر می رسد قیمت ETH/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. قیمت به سمت پویایی مثبت حرکت می کند. به نظر می رسد گاوها مدعی بازار برای خود شده اند و در راه حفظ این سلطه برای چند هفته آینده هستند. قیمت از نوار مقاومت عبور کرده و باعث شکست شده است و به نظر می رسد نوارهای نوسان گاوها را تهدید می کند.

تصویر 185
منبع نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 67 است که نشان می دهد ارز دیجیتال بیش از حد ارزش گذاری شده است. در نتیجه، اتریوم در منطقه متورم سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر می کند زیرا امتیاز RSI از یک حرکت خطی پیروی می کند که فعالیت خرید و فروش برابر را نشان می دهد. این همچنین نشان می دهد که قیمت به سمت پایین حرکت می کند زیرا RSI زمان کافی را در منطقه تورم سپری کرده است. به نظر می رسد یک تغییر در حال حاضر اجتناب ناپذیر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم به این نتیجه رسید که ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی برای حرکت مثبت دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار شکسته است، که باعث ایجاد موانعی در راه گاو نر خواهد شد. با این وجود، به نظر می رسد بازار در حرکت خود ثابت می ماند و ممکن است آن را برای مدتی ثابت نگه دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.