منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از کاهش مومنتوم نزولی به 1200 دلار چشم دوخته است

تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از کاهش مومنتوم نزولی به 1200 دلار چشم دوخته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم برای امروز نشان می‌دهد که اتریوم/دلار معاملات روزانه را با قیمت 1177 دلار آغاز کرد و در حال مبادله با 1184.66 دلار است. کل ارزش قفل شده در قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم نیز با تامین مالی غیرمتمرکز 4.49 درصد در 24 ساعت کاهش یافت.

در پی اختلافات FTX، مقامات در حال تلاش برای اقدامات قانونی جدید سریع در حوزه ارز دیجیتال هستند. سقوط اتریوم بخشی از کاهش عمومی بوده است که منجر به کاهش نگران کننده 39.90 درصدی هزینه های تراکنش اتر در ماه گذشته شد.

تصویر 378
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: Coin360

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه ETH/USD: ETH/USD بالاتر از حمایت 1100 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت ETH/USD بالاتر از سطح حمایت محوری 1100 دلار معامله می شود. قیمت اتریوم همچنان قوی باقی می ماند و به نظر می رسد برای صعود به 1200 دلار آماده است. از سوی دیگر، اگر مقاومت فوری 1187 دلار شکسته شود، گاوهای ETH/USD ممکن است در مسیر آزمایش 1200 دلار باشند.

خطوط میانگین متحرک شیب خفیف صعودی را نشان می دهند زیرا خط 50 MA بالای خطوط 100 و 200 MA است. RSI هنوز خنثی است، اما در یک نکته مثبت، به نظر می رسد که به زودی به قلمروی بیش از حد فروش نفوذ کند.

در حالت ایده آل، اگر ETH/USD به مسیر صعودی خود ادامه دهد، قیمت هدف 1200 دلاری می تواند طی 24 ساعت آینده برسد. سطح اصلاح فیبوناچی 61.8% در 1197 دلار برای گاوها برای شکستن گاوها حیاتی خواهد بود تا تحلیل قیمت اتریوم نسبت به شمال مغرضانه باقی بماند.

تصویر 379
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) نیز نشانه ای از روند صعودی را نشان می دهد که هنوز تایید نشده است. احساسات کلی بازار برای اتریوم همچنان مثبت است، با احتمال شکست ETH/USD در کوتاه مدت از 1200 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته: حرکت نزولی به آرامی کاهش می یابد

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که حرکت نزولی به آرامی کاهش می یابد زیرا گاوها کنترل بازار را به دست می گیرند. روند صعودی با افزایش فشار خرید پیش می رود. خط RSI و MACD نیز نشانه‌هایی از بازگشت بالقوه را نشان می‌دهند، زیرا آنها کمی بالاتر از خطوط میانی خود باقی می‌مانند که نشان‌دهنده قلمرو خنثی است.

تصویر 380
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین های متحرک نیز شیب صعودی خفیفی را نشان می دهند زیرا خط 50 MA بالای میانگین متحرک 100 و 200 قرار دارد.

سطح حمایتی حیاتی 1187 دلار باید حفظ شود تا در تحلیل قیمت اتریوم صعودی باقی بماند، در غیر این صورت روند به حرکت نزولی برمی گردد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور کلی، ETH/USD مثبت باقی می ماند و اگر خریداران کنترل بازار را حفظ کنند، به طور بالقوه می تواند به 1200 دلار برسد. احتمالا اتریوم در کوتاه مدت بالاتر از سطح حمایت کلیدی 1100 دلار باقی خواهد ماند و به مسیر صعودی خود ادامه خواهد داد. اندیکاتورهای فنی در نمودار 4 ساعته یک سیگنال بالقوه روند صعودی را ارائه می دهند که باید تایید شود تا گاوها 1200 دلار را هدف قرار دهند. سطح حمایتی حیاتی 1187 دلار باید حفظ شود تا صعودی بماند در غیر این صورت روند به حرکت نزولی برمی گردد.