منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیلگر می گوید کارگزاران وال استریت اکنون به بیت کوین علاقه نشان می دهند

تحلیلگر می گوید کارگزاران وال استریت اکنون به بیت کوین علاقه نشان می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کارگزاران وال استریت در حال حرکت به سمت سهام استخراج بیت کوین و کریپتو هستند.
  • کارگزاران علاقه مند به بیت کوین 5 درصد رشد کردند.

اولین دارایی دیجیتالی، بیت کوین، در بازار ارزهای دیجیتال به هیچ وجه جابجا نمی شود. این به دلیل رشد گسترده دارایی دیجیتال از زمان توسعه آن در سال 2009 است. افزایش دارایی به این دلیل است که اکثر معامله گران در بازار آن را در سبد خود دارند. بدون شک، علاقه سازمانی به این دارایی با وجود اینکه اندکی کاهش یافته است، هنوز بالغ است.

به گفته یکی از تحلیلگران به روز رسانی جدید وال استریت، علاقه کارگزاران وال استریت به سهام استخراج کریپتو اکنون در حال افزایش است. این گزارش توسط کریستوفر برندلر، تحلیلگر DA Davidson، یک شرکت در وال استریت گردآوری شده است. برندلر خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران نهادی جدید اکنون به بیت کوین و سایر سهام ماینینگ کریپتو روی آورده اند. وی همچنین اشاره کرد که سرمایه گذاران جدید در مورد ارزش گذاری سهام تردید دارند.

برندلر می گوید کارگزاران وال استریت علاقه مند به بیت کوین 5 درصد افزایش یافته اند.

کریستوفر برندلر، که اخیراً در مورد ماینرهای رمزنگاری تحقیق کرده است، خاطرنشان کرد که حدود 15 درصد از کارگزاران در وال استریت اکنون به طور جدی به بیت کوین نگاه می کنند. همچنین این تعداد کارگزارانی که خدمات مرتبط با پرداخت را انجام می دهند را جبران می کند که هم اکنون 5 درصد افزایش یافته است. برندلر در مقاله خود همچنین اشاره کرد که تعدادی از آنها قبلاً در سهام شرکت داشتند و اکنون به دنبال ورود عمیق تر هستند. او همچنین اظهار داشت که اکثر کارگزاران وال استریت در حال حاضر در فضای بیت کوین هستند و با موردی که او در تحقیق خود به آن اشاره کرد، موافق هستند. با این حال، اکثر آنها هنوز در مورد ارزیابی دارایی ها بسیار شک داشتند.

دیگر خبری نیست که قیمت بیت کوین در هفته گذشته بالا رفت و رکورد جدیدی را ایجاد کرد. از آنجایی که سهام ماینینگ کریپتو نیز در حال افزایش است و برخی از آنها بهتر از بیت کوین عمل می کنند، کارگزاران وال استریت در عملکرد سهام در آینده ضرر خواهند کرد. در 12 ماه گذشته، بلاک چین Riot و Marathon Digital شاهد افزایش 600 درصدی و 1500 درصدی نسبت به بیت کوین بوده اند که در مدت مشابه شاهد افزایش 377 درصدی بوده است.

ماینرهای کریپتو از قیمت بیت کوین استفاده می کنند

برندلر اذعان می‌کند که نمی‌توانند با استفاده از ارزش‌گذاری سنتی، این بخش را ارزش‌گذاری کنند، زیرا جریان‌های نقدی ورودی در آینده قابل پیش‌بینی نیست. با این حال، او خاطرنشان می کند که معامله گران کریپتو بر قیمت بیت کوین اهرم می کنند و بیشتر درآمد آنها از دارایی های استخراج است. این دلیل اصلی است که بسیاری از آنها تا حد امکان دارایی های استخراج شده خود را حفظ می کنند. او اشاره می کند که اکثر آنها دارایی های استخراج شده خود را برای کسب درآمد از افزایش بیت کوین یا دریافت وام با پشتوانه بیت کوین نگه می دارند.

به گفته برندلر، انتخاب برتر او در مورد ماینرها Hut 8 Mining است. او خاطرنشان می‌کند که این سرمایه‌گذاری در حال حاضر با تخمینی 4.4 برابر EBITDA آن در سال 2022 معامله می‌شود. EBITDA اندازه‌گیری میزان سود استخراج‌کنندگان است. در همین حال، اکثر همکاران Hut 8 Mining در این بخش در حال حاضر با 6.6 یا 9.1 برابر EBITDA 2022 معامله می کنند. با توجه کارگزاران وال استریت به بیت کوین، این امکان وجود دارد که به زودی قیمت این دارایی افزایش یابد.