منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیلگران تأکید می کنند که قیمت بیت کوین تا دسامبر به 100 هزار دلار خواهد رسید

تحلیلگران تأکید می کنند که قیمت بیت کوین تا دسامبر به 100 هزار دلار خواهد رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • رئیس Chainalysis پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین تا دسامبر از 100 هزار دلار عبور کند.
  • تصویب جهانی BTC برای افزایش قیمت ارزهای دیجیتال تا آن ماه تا دسامبر
  • پیتر شیف ، منتقد بیت کوین ، معتقد به پیش بینی است.

مایکل گروناجر ، مدیرعامل شرکت تحلیلی رمزنگاری و بلاک چین ، Chainalysis پیش بینی کرده است که تا دسامبر 2021 ، قیمت بیت کوین به بالغ بر 100000 دلار خواهد رسید. او آخرین متخصص بزرگ رمزنگاری است که این پیش بینی را انجام داده است.

پیش بینی قیمت بیت کوین او ، جسی پاول ، مدیرعامل Kraken را تایید می کند. مدیر عامل در ماه اوت گفت که بازار ارزهای دیجیتال هنوز در مراحل اولیه گاو نر قرار دارد و بیت کوین تا ژانویه 2022 یا دسامبر 2021 بیش از 100000 دلار معامله می شود.

مایکل گروناگر ، در مصاحبه ای روز جمعه با بلومبرگ ، همچنین اظهار داشت که در حال حاضر ، بازار ارزهای دیجیتال صعودی است.

رئیس Chainalysis در حین مصاحبه گفت در حال حاضر ، بازار ارزهای دیجیتال هنوز در حال حرکت است.
“من فکر می کنم ما هنوز در بازار گاو هستیم. من فکر می کنم ما می توانیم بالای 100 هزار دلار تا پایان سال ببینیم ، بنابراین من در این مورد نیز صعودی خواهم بود. در دراز مدت ، من معمولاً می گویم ماه محدودیت است ، اما ما می توانیم فراتر از آن نیز برویم. “

تحلیلگران دیگری که پیش بینی می کردند قیمت بیت کوین تا دسامبر به 100000 دلار برسد

خارج از رئیس Chainalysis و مدیرعامل Kraken ، تحلیلگرانی مانند Kevin Wadsworth از Northstar & Badcharts ، Jordan Belfort ، همچنین به عنوان گرگ وال استریت شناخته می شوند ، مدیرعامل Blockstream Adam Back ، Florian Grummes ، پیش بینی کرده اند که تا ماه دسامبر ، بیت کوین به 100000 دلار خواهد رسید.

به طور شگفت انگیزی ، پیتر شیف ، منتقد محبوب بیت کوین نیز اظهار داشت که قیمت بیت کوین می تواند به 100000 دلار یا 1 میلیون دلار برسد.

همه آنها دلایل متعددی برای موضع صعودی خود در برابر بیت کوین مشاهده کردند. بلفورد توضیح داد که BTC در حال حاضر “خریداران بیشتری نسبت به گذشته دارد” ، و به همین دلیل ، قیمت آن را به 100000 دلار می رساند.

در مورد Adam Back ، او گفت که این سکه به 100000 دلار می رسد زیرا مورد پذیرش جهانی قرار گرفته است و استقرار بیت کوین به سطح رضایت بخشی رسیده است. بنابراین 100،000 دلار قریب الوقوع است.

رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار بحثی در بین رمزنگاران بوده است و بسیاری منتظر عبور آن از این مرز هستند. آیا تا دسامبر به نتیجه می رسد؟