منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات کلاهبرداری رمزنگاری Mirror Trading International توسط FBI انجام می شود

تحقیقات کلاهبرداری رمزنگاری Mirror Trading International توسط FBI انجام می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • FBI اکنون تحقیقات در مورد بزرگترین کلاهبرداری رمزنگاری شده در سال 2020 را رهبری خواهد کرد.
  • شرکت آفریقای جنوبی ، شرکت Mirror Trading International ، در مرکز این طرح قرار داشت.
  • طرح بیت کوین پونزی توسط مدیران تصفیه آفریقای جنوبی که در تلاش برای ردیابی تمام متعلقات هستند ، بسته شد.

بررسی یکی از بزرگترین کلاهبرداری های مربوط به بیت کوین که در سال 2020 انجام شد ، یک شرکت آفریقای جنوبی به نام Mirror Trading International را در مرکز کل عملیات قرار داد. در نتیجه مستقیم این طرح بیت کوین پونزی ، این شرکت مالک حدود 23000 بیت کوین بود.

این شرکت یک سال پیش وارد مرحله انحلال شد ، اما مقامات آفریقای جنوبی هنوز به دنبال تمام اموال و دارایی هایی هستند که تحت مالکیت این شرکت قرار گرفته است. این شرکت در بیش از 170 کشور در سراسر جهان فعالیت می کرد و حدود 260،000 نفر عضویت داشت.

نقش متولیان در کلاهبرداری Mirror Trading International

همه مقامات مربوط به وجود این شرکت از جمله پنج معتمد مورد بازجویی قرار گرفته اند. پنج متولی این شرکت اخیراً فاش کردند که توسط دفتر تحقیقات فدرال مورد بازجویی قرار گرفته اند.

معتمدان همچنین فاش کردند که FBI با مقامات آفریقای جنوبی مسئول انحلال Mirror Trading International همکاری کرده است. مقامات در تلاش هستند تا نیروی انسانی خود را برای تسریع در تحقیقات افزایش دهند.

مقصر کیست؟

مقامات به این نتیجه رسیده اند که مدیرعامل سازمان یوهان اشتاینبرگ در مرکز طرح بیت کوین پونزی بوده است. مکالمات داخلی بین مقامات MTI که توسط رسانه های آفریقای جنوبی افشا شد ، نشان می داد که مدیران Mirror Trading International در تاریکی نگه داشته شده اند.

با توجه به اینکه مدیرعامل کل فرایند را تحت کنترل داشت ، مدیران تصفیه فاش کردند که وی تلاش کرده است از کشور فرار کند ، اما هیچ مدرکی ثبت نشده که نشان دهد او موفق بوده است.