منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات کریپتو جی پی مورگان در ایالات متحده حاکی از رفتار گله مانند است

تحقیقات کریپتو جی پی مورگان در ایالات متحده حاکی از رفتار گله مانند است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

JPMorgan Chase & Co یافته های جدیدی را منتشر کرده است که پویایی استفاده از کریپتوهای خانگی ایالات متحده را نشان می دهد. یافته های این تحقیق نشان می دهد که سرمایه گذاران دارایی دیجیتال، که اکثریت آن ها هزاره های مرد هستند، ذهنیتی شبیه به گله دارند.

JPMorgan Chase & Co یک بانک سرمایه گذاری جهانی و ارائه دهنده خدمات مالی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک و در دلاور ثبت شده است.

رفتار گله‌ای پدیده‌ای است که در آن افراد به جای انتخاب مستقل، از یک گروه پیروی یا تقلید می‌کنند.

یافته های JPMorgan در مورد استفاده از رمزارز در خانواده های ایالات متحده

این تحقیق بر روی جمعیت‌شناسی و پویایی استفاده از دارایی‌های دیجیتال در خانواده‌های ایالات متحده متمرکز بود و به چهار یافته کلی کاهش یافت.

استفاده از دارایی های دیجیتال در خانه ها در طول دوره همه گیر کووید-19 به طور کلی افزایش یافت. دورانی که زندگی اکثر مردم هم از نظر اقتصادی و هم از نظر اجتماعی تحت تاثیر قرار گرفت.

تا ژوئن 2022، 15 درصد از آمریکایی ها به حساب های دارایی دیجیتال انتقال داده بودند. سرمایه‌گذاری‌ها مستقیماً بر ترازنامه خانوار تأثیر گذاشت و به نوسانات و عدم اطمینان بالای بازار دارایی دیجیتال در صنعت اشاره کرد.

در این تحقیق از نمونه‌ای متشکل از 5 میلیون کاربر با حساب‌های چک فعال استفاده شد که به حساب‌های دارایی دیجیتال انتقال می‌دادند.

اکثر کاربران زمانی که قیمت دارایی های دیجیتال افزایش یافت، دارایی های دیجیتالی را خریداری کردند. اینها با روند صعودی سال 2021، به ویژه بیت کوین، مرتبط است.

تحقیقات ارزهای دیجیتال JPMorgan در ایالات متحده نشان می دهد که رفتار گله مانند 1

گروه هدف شامل حساب هایی با مجموع جریان خالص 1000 دلار در ماه با حداقل 5 تراکنش بود. فرض بزرگ این بود که کاربران پس از انتقال وجوه به حساب دارایی های دیجیتال، بیت کوین را خریداری کردند.

شدت فعالیت انتقال در مقاطع زمانی خاص، که با حرکات قیمت مرتبط است، نشان می‌دهد که رفتار گله‌مانند سهم قابل‌توجهی از کل تراکنش‌های افراد با حساب‌های رمزنگاری را هدایت می‌کند.

یافته های تحقیق جی پی مورگان

زمانی که قیمت بیت کوین در ماه مه 2022 شروع به کاهش کرد، جریان ورودی و خروجی خالص متعادل شد.

جمعیت شناسی استفاده نشان داد که مردان جوان آسیایی الاصل با درآمد بالا بیشترین اشتها را برای دارایی های دیجیتال دارند.

داده های تراکنش بانکی نتایج جمعیت شناختی مشابهی را با نظرسنجی ها نشان داد.

تحقیقات کریپتو جی پی مورگان در ایالات متحده نشان می دهد که رفتار گله مانند 2

میانگین کل ناخالص سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال 1000 دلار برای مردان و 400 دلار برای زنان بود. در میان هزاره‌های نمونه، آسیایی‌ها با 27 درصد، سیاه‌پوستان و اسپانیایی‌تبار با 21 درصد و سفیدپوستان با 20 درصد پیشتاز منحنی بودند.

اکثر ساکنان ایالات متحده دارای حداقل دارایی دیجیتال به ارزش حدود یک هفته پرداخت از خانه هستند. میانگین مبلغ ناخالص ارسال شده به حساب‌های دارایی دیجیتال از سال 2015 تا نیمه اول سال 2022 تقریباً 620 دلار بوده است.

افراد با درآمد بالاتر به طور متوسط ​​انتقال بیشتری به دارایی های دیجیتال داشتند.

در نهایت، اکثر ساکنان دارایی های دیجیتال را زمانی خریداری کردند که قیمت آن به طور قابل توجهی بالاتر بود.

تحقیقات کریپتو جی پی مورگان در ایالات متحده نشان می دهد که رفتار گله مانند 3

ساکنان با درآمد بالاتر دارایی های دیجیتال را با قیمت پایین تری نسبت به ساکنان با درآمد پایین خریداری کردند. زمانی که بیت کوین با قیمت 43900 دلار معامله می شد، یک فرد معمولی دارایی های دیجیتالی را خریداری می کرد. 45400 دلار برای افراد پردرآمد و 42400 دلار برای افراد کم درآمد.

متوسط ​​قیمت خرید برای ساکنان بدون مدرک دانشگاهی 44500 دلار، مدرک دانشگاهی 43700 دلار و مدرک تحصیلات تکمیلی 42800 دلار بود.

با معامله بیت کوین با قیمت بازار 17590 دلار در زمان انتشار، این نشان می‌دهد که اکثر خانوارهای آمریکایی که دارایی‌های دیجیتالی را خریداری کرده‌اند، ضرر می‌کنند.

افکار نهایی:

زمستان کریپتو تأثیر منفی بر اکثر خانوارهای آمریکایی که دارایی های دیجیتال خریده اند، گذاشته است. هزاره‌ها در کریپتو پیشرفت کرده‌اند، رفتاری که ممکن است به نسل‌های جوان‌تر سرازیر شود.

کاهش شدید قیمت دارایی های دیجیتال و فروپاشی پلتفرم های معتبر مانند FTX منجر به ایجاد احساسات منفی کلی نسبت به صنعت شده است. آمارهای زنجیره ای نشان دهنده افزایش برداشت از صرافی ها است زیرا کاربران برای مدیریت ریسک به شکل های دیگر سرمایه گذاری متنوع می شوند.

با این حال، برنامه های بلاک چین خارج از دارایی های دیجیتال روز به روز در حال رشد هستند. دولت ها در حال بررسی ارزهای دیجیتال ملی هستند در حالی که شرکت هایی مانند جی پی مورگان با استفاده از این فناوری تراکنش های جهانی را تجربه می کنند.