منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل 40000 کلمه قبلی بلومبرگ “داستان رمزنگاری”

تجزیه و تحلیل 40000 کلمه قبلی بلومبرگ “داستان رمزنگاری”

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بخش کریپتو اخیراً به سطح جدیدی از برجستگی رسیده است. بلومبرگ، غول اطلاعات، علاقه جدی به تجارت ارزهای دیجیتال دارد. بهتر از آن، مجله بلومبرگ یک نشریه رمزنگاری به روشی منتشر کرده است که در 93 سال پوشش خبری خود فقط یک بار دیده شده است. بلومبرگ در شهر نیویورک مستقر است.

سرمایه گذاران برای کسب و کار و اخبار اقتصادی به واحد خبری تکیه کرده اند. با ترویج رقابت بین شبکه های خبری شرکتی برای خود شهرت پیدا کرده است. مت لوین، ستون نویس معروف مالی بلومبرگ، در یکی از بدترین زمستان های کریپتو در تاریخ 14 ساله صنعت، این را در مورد کریپتو می گوید.

بلومبرگ با “داستان رمزنگاری” تاریخ 93 ساله را شکست.

بلومبرگ بیزینس ویک مقاله ای 40000 کلمه ای در مورد ارزهای دیجیتال با عنوان «داستان رمزنگاری» منتشر کرد. این گزارش به نکات منفی، مثبت و بینابینی پرداخت. جالب توجه است که اهمیت کریپتو در بخش مالی فعلی را تشخیص داده است.

مت لوین به عنوان وقایع نگار همه چیزهای مربوط به امور مالی شناخته شده است. در سال‌های اخیر، شهرت او، نگارش زیادی درباره بخش مالی تازه‌تاسیس و جوان را ضروری کرده است. بلومبرگ به طور قابل توجهی از نظرات او سود برده است.

غول اطلاعاتی با تبدیل آن به تنها مقاله در شماره این هفته مجله، به بانکدار و وکیل سابق سرمایه گذاری افتخار کرده است. این قطعه آنقدر مهم است که این دومین بار است که نشریه 93 ساله خود را با یک داستان پر می کند.

در سال 2015، بلومبرگ دوره مشابهی را با مقاله برنامه نویسی کامپیوتری که توسط پل فورد منتشر شد دنبال کرد. در اینجا مشخصات کامل جلد به جلد داستان کریپتو آمده است.

در طول پنج سال گذشته، بخش کریپتو یک موضوع بحث برانگیز بوده است. زمستان کریپتوهای کنونی، بهانه هایی را برای شکاکان ارزهای دیجیتال برای عدم پشتیبانی از کریپتو فراهم کرده است. مت لوین شماره مجله را با پرداختن به این موضوع باز می کند. اگر در این دنیای وارونه ارزهای دیجیتال شک دارید، این صرفاً یک طرح مدرن پونزی است که شکست خواهد خورد. رکودهای کنونی گواه نابودی طولانی مدت آن است.

با این حال، یک فناوری وجود دارد که افراد شکاک نمی توانند آن را نادیده بگیرند: فناوری بلاک چین. علاوه بر این، اگر رمزنگاری از بین نمی رود، باید برای درک آن تلاش کنیم. بخش اول این شماره بر مشخصات دفتر کل، بیت کوین و مسائل مربوط به بلاک چین تمرکز دارد. بر اساس این مقاله، اکثریت موجودات قرن بیست و یکم به محیط های آنلاین تحت حمایت فناوری و پایگاه های داده منتقل شده اند.

جزئیات در نشریه برجسته شده است

گفتن اینکه زندگی مدرن در پایگاه‌های اطلاعاتی زندگی می‌شود به این معناست که اعتماد زیادی به زندگی مدرن وجود دارد. با این حال، ارائه دهندگان پایگاه داده فعلی جو بی اعتمادی را ایجاد کرده اند که فناوری بلاک چین آن را برطرف کرده است. بحران مالی 2008 به شدت و برای همیشه اعتماد بسیاری از مردم به بخش بانکداری را خدشه دار کرد.

تفکیک 40000 کلمه بی سابقه بلومبرگ "داستان رمزنگاری" 3
منبع: بلومبرگ

بانک‌هایی وجود دارند که نمی‌توانید برای مدیریت پول و حوزه‌های قضایی خود به آن‌ها اعتماد کنید که نمی‌توان به حاکمیت قانون برای اداره آنها اعتماد کرد. دولت‌هایی هستند که نمی‌توانید ایمان داشته باشید که پول‌هایتان را از بانک‌ها مصادره نکنند، نتایج انتخابات را جعلی نکنند، یا سابقه اموال را برای تصرف خانه‌تان تغییر ندهند.

شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی هستند که نمی‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید تا حساب شما را به‌طور یک‌طرفه معلق نکنند. از این رو اهمیت کریپتو، بلاک چین و دفتر کل. مت پس از بیان اینکه معتقد واقعی رمزارز نیست و ۱۰۰ دلار ارز دیجیتال دارد، این را در مورد این قطعه گفت. دیدگاهی را اتخاذ می کند که بیشتر مواردی را که او در قطعه بی نظیر به آن پرداخته است، پوشش می دهد.

من ننشستم 40000 کلمه بنویسم تا به شما بگویم که کریپتو احمقانه و بی ارزش است و اکنون بدون هیچ اثری ناپدید خواهد شد. این یک استفاده عجیب از زمان خواهد بود. هدف من در اینجا این نیست که شما را متقاعد کنم که کریپتو در حال ساختن آینده است و اگر وارد آن نشوید فقیر خواهید ماند. هدف من این است که شما را متقاعد کنم که کریپتو جالب است، چیزهای جدیدی برای گفتن در مورد برخی مشکلات قدیمی پیدا کرده است، و حتی زمانی که آن چیزها اشتباه هستند، در راه های روشنگری اشتباه می کنند.

مت لوین

پوشش بلومبرگ از کریپتو در یک نگاه

این مقاله ظهور رمزنگاری را در سال 2008 توصیف می کند. به دنبال رکود اقتصادی سال های 2007 و 2008، نام مستعار ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را ایجاد کرد. پس از 14 سال، ده ها هزار سکه از رمزنگاری استفاده می کنند.

تفکیک 40000 کلمه بی سابقه بلومبرگ "داستان رمزنگاری" 4
منبع: بلومبرگ

به گفته بلومبرگ، راه های متعددی برای مشاهده تلاش ها و دستاوردهای ساتوشی وجود دارد. علاوه بر این، هر تفسیر به طور مشخص شما را به سمت رمزنگاری سوق می دهد. بیت کوین یک ذخیره ارزش، یک ارز بازی و یک دارایی نامرتبط است.

در این شاهکار بزرگ، موضوع اعتماد برجسته شده است. برای سرمایه گذاران سنتی که اعتمادشان توسط موسسات مالی متمرکز شکسته شده بود، راحت تر به ارز دیجیتال روی آوردند. با این حال، مفهوم اعتماد در بازار کریپتو آزمایش شده است.

سرمایه گذاران در ارزهای رمزنگاری شده بارها و بارها به Quadriga، Terra، Voyager، Celsius و صدها سرمایه گذاری دیگر که شکست خورده اند، سرمایه خود را از دست داده اند یا هک شده اند اعتماد کرده اند. آنها در اعتماد به دیگران سریع بودند. ایده اساسی این است که پایگاه داده ها زندگی معاصر را تقویت می کنند. و بلاک چین، فناوری زیربنایی ارزهای دیجیتال، همچنین یک دفتر کل توزیع شده است که نشان می دهد ارزهای دیجیتال ممکن است آینده ای داشته باشند.

اگر یک سیستم مالی بسازید که جذابیت اصلی آن پایگاه داده آن باشد، برای دنیایی که در پایگاه های داده زندگی می شود مناسب خواهد بود. اگر دنیا به طور فزاینده‌ای نرم‌افزار و تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی آنلاین و، خدای خوب، متاورس است، پس سیستم مالی کریپتو برای ارزشمند بودن لازم نیست تمام راه را به دنیای واقعی بازگرداند. دنیا می تواند به سمت رمزنگاری بیاید.

مت لوین