منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل کمیت قیمت: انتظارات همچنان پایین است زیرا خرس ها باعث کاهش تا 261 دلار می شوند

تجزیه و تحلیل کمیت قیمت: انتظارات همچنان پایین است زیرا خرس ها باعث کاهش تا 261 دلار می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت Quant نشان می دهد که خرس ها در حال رشد هستند.
  • قیمت امروز به 261 دلار کاهش یافته است.
  • سطح پشتیبانی 224 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Quant نتایج نزولی را برای روز نشان می دهد زیرا قیمت بار دیگر متحمل زیان شد. با ادامه روند نزولی که در هفته گذشته آغاز شده بود، قیمت تا 261 دلار کاهش یافت. خط روند کوتاه مدت نزولی است، به این معنی که خرس ها در موقعیت پیشرو هستند. قیمت در حال کاهش مداوم است و به پایین ترین سطح ماهانه رسیده است.

نمودار قیمت یک روزه QNT/USD: خرس ها بر بازار مسلط هستند

نمودار تحلیل قیمت کوانت یک روزه امروز نیز پس از یک دوره زیان طولانی در جهت نزولی حرکت می کند. قیمت QNT/USD اکنون به پایین‌ترین سطح ماه در 261 دلار رسیده است که برای سکه کاملاً دلسرد کننده است. فاصله زیادی بین میانگین متحرک و قیمت وجود دارد. میانگین متحرک (MA) در سطح 276 دلار است. طلسم نزولی طولانی همچنان ادامه دارد زیرا اکنون قیمت به راحتی به سطح پایین باندهای بولینگر، که 259 دلار است، نزدیک شده است.

تجزیه و تحلیل کمیت قیمت: انتظارات پایین باقی می‌ماند زیرا خرس‌ها باعث رکود تا ۲۶۱ دلار می‌شوند
نمودار قیمت 1 روزه QNT/USD. منبع: TradingView

نوسانات ملایم بوده است، به همین دلیل است که ارزش باند بولینگر بالا 314 دلار و ارزش باند بولینگر پایین 259 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل کاهش قیمت در حال کاهش است و در شاخص 39 قرار دارد.

تحلیل کمیت قیمت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Quant علائم نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت برای رسیدن به سطح 261 دلار کاهش یافته است. طی ساعات گذشته کاهش مستمر قیمت وجود داشت و با این حال قیمت در حال حاضر حرکت نزولی را پوشش می دهد. قیمت دقیقاً کمتر از میانگین متحرک، یعنی 264 دلار است. نوسانات نیز در این بازه زمانی افزایش یافته است زیرا قیمت 12 ساعت قبل به شدت نوسان کرد.

تجزیه و تحلیل کمیت قیمت: انتظارات پایین باقی می‌مانند زیرا خرس‌ها باعث رکود تا 261 دلار می‌شوند
نمودار قیمت 4 ساعته QNT/USD. منبع: TradingView

باند بولینگر بالا اکنون 280 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین در سطح 259 دلار قرار دارد. امتیاز RSI نیز به سمت نزول پیش می رود و در موقعیت پایین تر از میانگین شاخص 36 قرار دارد که کاملاً نزدیک به منطقه کم فروش است.

تجزیه و تحلیل کمیت قیمت: انتظارات پایین می‌ماند زیرا خرس‌ها باعث رکود تا 261 دلار می‌شوند
نمودار شاخص های فنی QNT/USD. منبع: TradingView

روند کلی آن روز کاملاً به سمت نزولی بوده است، زیرا نمودار شاخص فنی نشان می دهد. 12 نشانگر در سمت فروش و تنها دو نشانگر در سمت خرید وجود دارد. با این حال، 10 شاخص در حالت خنثی قرار دارند.

شاخص میانگین های متحرک، پیروزی نزولی را پیش بینی می کند، زیرا طی دو هفته گذشته روند فروش بیشتر بوده است. تعداد کل 10 نشانگر وجود دارد که در نقطه فروش یافت می شوند، دو نشانگر در خرید و تنها یکی در نقطه خنثی. از سوی دیگر، نوسانگرها نیز نزولی هستند زیرا 9 اندیکاتور در سطح خنثی، صفر در سطح خرید و دو شاخص در سطح فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل کمی قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته و یک روزه Quant نشان می دهد که این مقدار در سطح 261 دلار در حال مبارزه است و با افزایش حرکت نزولی به دنبال حمایت است. از هفته گذشته روند نزولی ثابتی وجود داشته است. اگر RSI، همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود، به حرکت خود ادامه دهد و وارد منطقه کم خرید شود، منشور دیگری برای کاهش بیشتر خواهد بود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.