منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت XLM: Stellar قادر به شکستن مقاومت در 0.3959 دلار نیست ، در ادامه روند نزولی را دنبال کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت XLM: Stellar قادر به شکستن مقاومت در 0.3959 دلار نیست ، در ادامه روند نزولی را دنبال کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت XLM برای امروز نزولی است و 3.78 درصد کاهش یافته است.
  • عملکرد قیمت XLM/USDT در 0.3959 دلار مقاومت پیدا کرد.
  • پشتیبانی عمده 0.3638 دلار است.

تحلیل قیمت XLM برای امروز نزولی است و بیش از 3 درصد کاهش یافته است. با کنترل خرس ها در حرکت فعلی بازار ، Stellar نتوانست مقاومت خود را در 0.3959 دلار شکست. اگرچه ، ممکن است در آینده نزدیک شاهد شکسته شدن این سطح باشیم.

داده های CoinmarketCap نشان می دهد که حجم معاملات توکن 52.25 درصد افزایش یافته و در حال حاضر 983 میلیون دلار است. از سوی دیگر ، ارزش بازار ارز 2.84 درصد کاهش یافت و به 9 میلیارد دلار رسید.

بالاترین قیمت 24 ساعته 0.3977 دلار و بالاترین آن 0.3735 دلار بود. روز پنجشنبه از 0.3980 دلار شروع شد ، در حالی که بالاترین قیمت روز 0.3980 دلار است. بعلاوه ، پایین ترین قیمت برای امروز 0.3712 دلار است.

علاوه بر این ، قیمت جفت ارز XLM/USDT در ماه اکتبر افزایش چشمگیری داشته است که در حال حاضر 35.77 درصد در ماه اکتبر افزایش یافته است. از سوی دیگر ، قیمت ها در ماه سپتامبر بیش از 17 درصد کاهش یافت و در ماه اوت بیش از 19.3 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت XLM با استفاده از شاخص های فنی در نمودار 1 روزه

شاخص های فنی در نمودار 1 روزه نزولی هستند زیرا عملکرد قیمت از انتهای بالای نوارهای بولینگر خارج شد. قیمت هنوز در انتهای بالای گروههای Bollinger قرار دارد و نشان می دهد که گاوها هنوز در صدر هستند.

میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه زیر حرکت قیمت باقی می ماند و این نشان می دهد که خطوط به عنوان پشتیبانی عمل خواهند کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت XLM
تجزیه و تحلیل قیمت XLM در نمودار روزانه توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت XLM نشان می دهد که شاخص RSI با گرادیان منفی پیشرفت می کند و ممکن است قیمت های پایین تری به دنبال داشته باشد. علاوه بر این ، با پایین آمدن قیمت به منطقه نزولی ، خوانش زیر 60 است.

نشانگر MACD نشان می دهد که خط MACD و خطوط سیگنال نزدیک می شوند. اگر این روند ادامه پیدا کند ، ممکن است یک کراس اوور نزولی داشته باشیم و قیمت را برای چند روز در چنگال خرس ها بیندازیم.

تجزیه و تحلیل قیمت XLM: Stellar قادر به شکستن مقاومت در 0.3959 دلار نیست ، در ادامه روند نزولی را دنبال کنید؟  4
تجزیه و تحلیل قیمت XLM در نمودار روزانه توسط TradingView

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت XLM را می توان در یک یادداشت نزولی برای امروز به پایان رساند ، که ممکن است یک دوره خنک کننده پس از دستاوردهای عظیمی باشد که روز گذشته شاهد آن بودیم. اگرچه ، اگر برای مدت طولانی در آن هستید ، پیش بینی قیمت بلند مدت ما را بررسی کنید.