منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت WJXN: به تازگی توکن Wrapped Jaxnet را راه اندازی کرد که همه موارد را برای شکستن منطقه مقاومت 1.8 دلار آماده کرده است

تجزیه و تحلیل قیمت WJXN: به تازگی توکن Wrapped Jaxnet را راه اندازی کرد که همه موارد را برای شکستن منطقه مقاومت 1.8 دلار آماده کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Tl ؛ خرابی DR

  • تجزیه و تحلیل قیمت WJXN نشان می دهد که حداقل حرکت و محدوده محدود است
  • Wakled Jaxnet Token همانطور که انتظار می رفت با نوسان جزئی عمل می کند
  • 1.7500 دلار به عنوان منطقه حمایتی قوی در حال ظهور است

WJXN ، یا نشان Jaxnet پیچیده ، از شبکه Jaxnet ، از زمان راه اندازی شروع خوبی است. این جفت ارز در محدوده معقول و معقولی معامله می شود که به معامله گران اجازه می دهد حرکت قیمت را در نمودارها پیش بینی کنند. توکن WJXN پس از جهش بالای 1.29 دلار در 19 ، الگوهای نسبتاً قابل پیش بینی را در نمودارها چاپ می کندث ماه آگوست ، که هفته گذشته قیمت آن را به بالای 1.60 دلار رساند.

تجزیه و تحلیل توکن WJXN نشان می دهد که این جفت ارز در 15 روز گذشته به 2.24 دلار رسیده استث اوت از آن زمان ، ارزش این توکن کاهش یافت و به پایین ترین سطح 1.29 دلار رسید ، اما با پایین آمدن سرخوشی اولیه انتظار می رفت که این سقوط کاهش یابد. با این حال ، بر خلاف سایر توکن های بسته بندی شده ، توکن WJXN در تجزیه و تحلیل قیمت WJXN در محدوده مورد انتظار بین 1.29 تا 1.90 دلار بسیار معامله می شود.

حرکت قیمت WJXN در 24 ساعت گذشته: به تدریج افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت WJXN نشان می دهد که توکن در محدوده محدودی حرکت می کند و قیمت را بین 1.40 دلار تا 1.90 دلار قرار می دهد. در چند ساعت گذشته قیمت در جهت مثبت حرکت کرد ، جایی که جفت ارز WJXN/USD پس از چاپ الگوهای شمعدان سبز پیاپی به 1.70 دلار رسید. همچنین ، تعداد معاملات ثابت است ، اما در بازه زمانی روزانه در حال افزایش است.

با رشد پلتفرم Jaxnet ، مطمئناً معاملات بالاتر خواهد رفت. به محض افزایش معاملات ، نقدینگی و حجم نیز افزایش می یابد. در حال حاضر حجم معاملات 78000 دلار و نقدینگی 76000 دلار است. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت فعلی WJXN ، به نظر می رسد که این توکن مجدداً مقاومت 2.00 دلار را بر عهده بگیرد.

نمودار ساعتی WJXN/USD: گاوها آماده شکستن مقاومت 2.00 دلار هستند

تجزیه و تحلیل قیمت WJXN: به تازگی توکن Wrapped Jaxnet را راه اندازی کرده است که آماده شکست ناحیه مقاومت 1.8 دلار است
منبع: DexGuru

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت WJXN ، نمودارهای ساعتی زنده می شوند زیرا این جفت چند شمعدان سبز ارسال می کنند. گاوها خرید مداوم را پشت سر گذاشته اند و از این جفت ارز بالاتر از منطقه حمایتی 1.65 دلار حمایت می کنند. شاخص های فنی نشانه هایی از رشد مجدد در جفت ، به ویژه در 8 ساعت گذشته را نشان می دهد.

با خرید مداوم ، شاخص های فنی WJXN بالاتر از حد خرید بیش از حد قرار گرفته است. RSI به مراتب بالاتر از علامت 70 است و شاخص MACD نیز همین طور است و فعالیت خرید شدید را نشان می دهد. قیمت بالاتر از میانگین متحرک 9 روزه معامله می شود که برای گاوها آرامش بخش است.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت WJXN: نشانه WJXN در راه است تا پتانسیل خود را آشکار کند

توکن WJXN به طور کامل تبلیغات بازار را که در زمان راه اندازی دریافت کرد توجیه می کند. مسیر قیمت فعلی صعودی است و در حال شکستن مقاومت 2.00 دلاری است که تا کنون دیوار ترسناکی بوده است. پس از فروکش کردن سرخوشی اولیه راه اندازی ، اکثر آلت کوین ها یا توکن ها محو می شوند. با این حال ، توکن WJXN نشان داده است که چگونه شبکه Jax به خوبی ساخته شده است تا از یک اکوسیستم پشتیبانی کند که در آن توکن WJXN بزرگترین برنده است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.