منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET 0.144 دلار در نوسان قبلی بالا می رود ، آیا دنبال می شوید؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET 0.144 دلار در نوسان قبلی بالا می رود ، آیا دنبال می شوید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت VeChain برای امروز نزولی است.
  • افزایش ارزش VET/USD در 24 ساعت گذشته ادامه داشت.
  • نوسان قبلی در 0.144 دلار شکسته شد

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که روند نزولی امروز بعد از آن ادامه می یابد زیرا گاوها پس از رسیدن به بالاترین سطح جدید در 0.144 دلار خسته می شوند. بنابراین ، انتظار می رود که VET/USD قبل از صعود بیشتر در ماه او ، مجدداً سقوط کرده و به پایین ترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET 0.144 دلار در نوسان قبلی بالا می رود ، آیا دنبال می شوید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در بازار سبز معامله شد و بیت کوین در 24 ساعت گذشته 2.31 درصد پیشرو بود. اتریوم 0.86 درصد افزایش یافته است ، در حالی که Dogecoin (DOGE) با 6.25 درصد بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: VeChain در بالاترین سطح قبلی 0.144 دلار صعود کرد

VET/USD در محدوده 0.1345 دلار – 0.1481 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 1.62 درصد افزایش یافته و در مجموع 1.193 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 9.36 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 20 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته VET/USD: VET 0.15 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت VeChain را می بینیم که برای رسیدن به بالاترین سطح تلاش می کند ، که نشان دهنده بهبود آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET صعود 0.144 دلاری را در نوسان قبلی بالا نشان می دهد ، اصلاحیه ای که باید دنبال شود؟
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت VeChain در تلاش است تا از سطح بالای 0.144 دلار قبلی در 16 آگوست عبور کند. پس از برگشت ناگهانی به 0.115 دلار ، VET/USD صعود کرد و در 20 آگوست در سطح 0.138 دلار به بالاترین سطح خود رسید.

از پایین ترین سطح ، VET پشتیبانی 0.115 دلار را مجدداً بررسی و مجدداً آزمایش کرد. پس از آن جهش سریع به 0.128 دلار و یک اصلاح مجدد آهسته دیگر انجام شد که به پایین ترین سطح خود منجر شد.

از پایین تازه شکل گرفته ،. قیمت VeChain دیروز به سرعت شروع به حرکت کرد و سریعترین قیمت 0.128 و 0.138 دلار قبلی را پشت سر گذاشت و این نشان می دهد که گاوها در حال بازگشت به بازار هستند.

این رشد قیمت یک شبه افزایش یافت و مقاومت بالا 0.144 دلاری بالاخره امروز امروز شکسته شد. با این حال ، گاوها در حال حاضر خسته شده اند ، به احتمال زیاد در روزهای بعد منجر به صعود می شود ، زیرا قبل از صعود بیشتر ، قیمت جدید بالاتری شکل می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

تحلیل قیمت VeChain برای امروز نزولی است زیرا بازار پس از صعود از بالاترین سطح 0.144 دلار قبلی ، روند صعودی خود را آغاز می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم که VET/USD دیروز معکوس شود و این هفته به سمت پایین ترین سطح حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت VeChain هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.