منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پشتیبانی را در 0.02200 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند مقابله کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پشتیبانی را در 0.02200 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند مقابله کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که بازیابی به 0.02600 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.02244 دلار است
  • ADA با مقاومت 0.02696 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که VET در نهایت حمایت را در مرز 0.02200 دلار پیدا کرده است که باعث کاهش فشار نزولی قابل توجهی شده است. با این حال، بعید است که دارایی بهبودی شدیدی را نشان دهد زیرا فعالیت معاملاتی در کوتاه مدت کم می ماند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته، احساس نزولی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ، حرکت‌های منفی قیمت را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل ETH و BTC هستند که به ترتیب 17.29 و 14.89 درصد کاهش را مشاهده کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پشتیبانی را در 0.02200 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پشتیبانی را در 0.02200 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند مقابله کنند؟  2
شاخص های فنی برای VETUSDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی قوی را همانطور که در عمق بالای هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. با این حال، سایه روشن‌تر این اندیکاتور حاکی از یک حرکت نزولی کاهشی است زیرا عمل قیمت در حدود علامت 0.0200 دلار پشتیبانی می‌کند.

EMAها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته منفی است. با این حال، بازار VET در نمودارهای کوتاه مدت حمایت می شود و EMA ها در حال بهبود هستند و 12-EMA پیشرو است. در زمان انتشار، با کاهش فعالیت فروش در ساعات اخیر، 12-EMA با 26-EMA همگرا می شود.

RSI از 30 می در منطقه خنثی معامله می شد زیرا نوسانات قیمت VeChain در نمودارهای کوتاه مدت کاهش یافت. با این حال، دیروز این اندیکاتور به سمت منطقه اشباع فروش فرو رفت. این اندیکاتور در حال حاضر به سمت بالا حرکت می کند زیرا عملکرد قیمت در مرز 0.02200 دلار پشتیبانی می شود. با این حال، فشار نزولی قوی همچنان بر بازارهای VET فشار می آورد.

باندهای بولینگر تا 10 ژوئن باریک بودند اما پس از آن با مشاهده نوسان شدید قیمت، واگرایی شدیدی را نشان دادند. در حال حاضر، این اندیکاتور همچنان در حال گسترش است تا فعالیت نزولی شدید را تسهیل کند. در زمان چاپ، حد پایین‌تر در علامت 0.02244 دلار پشتیبانی می‌کند در حالی که خط میانگین مقاومت را در علامت 0.02696 دلار نشان می‌دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای VET/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته VeChain یک سیگنال فروش با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، هفت شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، پنج اندیکاتور روی حصار نشسته اند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته VeChain این احساس را به اشتراک می گذارد و یک سیگنال فروش قوی با 16 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یک شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت VeChain چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پشتیبانی را در 0.02200 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند مقابله کنند؟  3
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که پس از رد شدن در مرز 0.03400 دلار، گاوها قادر به ایجاد حرکت نیستند و پس از تلاش در اطراف علامت 0.0300 دلار برای چند روز آینده، حرکت نزولی حاکم شد. با این حال، گاوها اکنون در سطح 0.02200 دلار حمایت می شوند و حرکت نزولی بیشتر در کوتاه مدت بعید است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که VET حرکت جانبی را مشاهده کند زیرا فشار نزولی در سطح حمایت 0.02200 دلار تبخیر می شود. علاوه بر این، با کاهش حجم تجارت، فعالیت فروش در حال کاهش است. معامله گران باید انتظار حرکت بین 0.02200 دلار و 0.02600 دلار را داشته باشند و فضایی برای حرکت بیشتر به سمت بالا وجود داشته باشد.