منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پتانسیل مثبت فوق العاده ای را در 0.0246 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET پتانسیل مثبت فوق العاده ای را در 0.0246 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که قیمت VET/USD در 24 ساعت گذشته روند صعودی قوی را دنبال کرده است. قیمت به حرکت مثبت خود ادامه داد و به طور قابل توجهی افزایش یافت و به سختی از مرز 0.025 دلار دور شد. با این حال، جهت بازار صعودی است. به نظر می رسد که ارز دیجیتال به سمت بالا حرکت می کند. امروز، در 2 سپتامبر 2022، هزینه VET در 24 ساعت گذشته 4.50 درصد افزایش یافت و حجم معاملات 60,968,416 دلار بود. از این رو، در رتبه بندی ارزهای دیجیتال با سرمایه واقعی 1,795,769,969 دلار در رتبه 32 قرار گرفت.

تحلیل قیمت 4 ساعته VET/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت نزولی نشان داد، بازار را بسته و قیمت ارز دیجیتال را کمتر در برابر تغییرات نوسان در هر یک از نقاط افراطی آسیب پذیر کرد. به نظر می رسد باند حمایت از رویکرد بسته شدن پیروی می کند که نشان دهنده کاهش نوسانات و نقطه مقاومت قوی است. حد بالایی باند بولینگر 0.025 دلار است که به عنوان یک مقاومت قوی برای VET عمل می کند. حد پایین تر محدودیت باند بولینگر در 0.023 دلار موجود است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای VET است.

قیمت VET/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر قیمت به سمت مقاومت به سمت بالا دنبال می شود. در نهایت، قیمت ممکن است مقاومت را برآورده کند و بازار را به طور کامل معکوس کند. بنابراین، شکست به عنوان مانعی در مسیر پیشرفت VET خواهد بود، زیرا بازار پتانسیل بازگشت را به دست خواهد آورد.

تصویر 24
نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 52 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این مقدار در منطقه خنثی مرکزی وجود دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI از یک رویکرد صعودی پیروی می‌کند که نشان‌دهنده افزایش ارزش ارز دیجیتال و تسلط بر فعالیت‌های خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain برای یک روز: بازار پتانسیل مثبتی را به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که بازار یک بازار بسیار باز را تجربه می کند، که کم کم در حال فشرده شدن است و ویژگی های فرار بازار را کاهش می دهد. این بدان معناست که قیمت‌های VET/USD در معرض نوسانات در همان جهت نوسان خواهند بود. نوسانات کمتر به معنای احتمال کمتر تغییر قیمت به هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر در 0.031 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای VET عمل می کند. از سوی دیگر، حد پایین باند Bollinger با 0.021 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای VET است.

قیمت VET/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، می‌توانیم مسیر قیمت را به دنبال یک حرکت صعودی مشاهده کنیم، که ممکن است به این معنی باشد که گاوها می‌توانند حرکت نزولی را معکوس کنند. علاوه بر این، قیمت در حال افزایش حرکت مثبت و حرکت به سمت افزایش ارزش است.

تصویر 25
نمودار قیمت 1 روزه VET/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 39 است، به این معنی که ارز دیجیتال نشانه های کم ارزشی را نشان می دهد. VeChain در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. RSI یک حرکت صعودی را دنبال می کند که نشان دهنده رشد اندکی بازار است. فعالیت خرید شروع به فراتر رفتن از فعالیت فروش می کند که باعث می شود امتیاز RSI افزایش پیدا کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Vechain

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain به این نتیجه می رسد که ارز دیجیتال شتاب نزولی با فضای زیادی برای فعالیت های صعودی نشان می دهد. قیمت در 2 سپتامبر 2022 به 0.024 دلار رسید و در حال حاضر به سمت مرز 0.025 دلار در حال حرکت است. قیمت فعلی VeChain 0.024 دلار است. به نظر می رسد گاوها به زودی کنترل بازار را در دست خواهند گرفت و قیمت VeChain را به نفع خود افزایش می دهند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.