منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET نمی تواند $ 0.11 را خراب کند ، قبل از تلاش دیگر ، اصلاحات باید انجام شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET نمی تواند $ 0.11 را خراب کند ، قبل از تلاش دیگر ، اصلاحات باید انجام شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • VET دیروز از پشتیبانی 0.09 دلاری کنار رفت.
  • مارک 0.10 دلار یک شبه شکسته شد.
  • VET/USD مقاومت زیر 0.11 دلار را پیدا می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain برای تعطیلات آخر هفته نزولی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد جهش سریع بودیم که منجر به یک صعود قوی بالاتر از 0.11 دلار شد. بنابراین ، ما انتظار داریم VET/USD دیروز امروز معکوس شود و مقاومت قبلی را به عنوان حمایتی در حدود 0.09 دلار دوباره آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET نمی تواند $ 0.11 را خراب کند ، قبل از تلاش دیگر ، اصلاحات باید انجام شود؟  3
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال با شتاب صعودی قوی در 24 ساعت گذشته معامله شد. بیت کوین 4.23 درصد و اتریوم بیش از 10 درصد رشد کرده است. در همین حال ، Dogecoin با افزایش 19 درصدی در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: VeChain تا 0.11 دلار افزایش یافت

VET/USD در محدوده 0.09407 دلار – 0.1089 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 73.8 میلیارد دلار افزایش یافته و در مجموع 1.17 میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 6.7 میلیارد دلار معامله می شود و درنتیجه رتبه 22 بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته VET/USD: آیا VET آماده بازگرداندن مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت VeChain در ساعات گذشته با صعود بیشتری روبرو شده است ، که نشان دهنده یک وارونگی آینده در اواخر امروز است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET نمی تواند $ 0.11 را خراب کند ، قبل از تلاش دیگر ، اصلاحات باید انجام شود؟
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

افزایش قیمت VeChain این هفته ادامه داشت. از آخرین نوسان قیمت پایین 0.056 دلار ، VET/USD بیش از 90 درصد افزایش یافته و به مقاومت 0.11 دلار رسیده است. با این حال ، قیمت 0.11 دلار نقض نشد و طی ساعات گذشته مقداری رد صعودی بیشتر مشاهده شد.

علاوه بر این ، VET/USD طی 24 ساعت گذشته حدود 18 درصد افزایش یافته است ، به این معنی که بازار در حال حاضر تمدید شده است. بنابراین ، قبل از رسیدن به صعود بیشتر ، به اصلاح نیاز است.

هدف بالقوه VET برای یافتن پشتیبانی در اطراف 0.09 دلار مقاومت اصلی قبلی است. هنگامی که قیمت VeChain به پایین ترین سطح خود رسید ، باید هفته آینده شاهد افزایش مجدد باشیم زیرا حرکت کلی بازار در حال حاضر بسیار صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که روند صعودی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا اوج افزایش سریع تا مرز 0.11 دلار در اوایل امروز مشاهده شد. از آنجا ، VET/USD علائم ضعفی را نشان می دهد ، که باید به سمت بازگشت به 0.09 دلار منتهی شود.

در حالی که منتظر حرکت VeChain هستید ، مقالات ما در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین PayPal ، بیت کوین مورد اعتماد و همچنین Dogecoin را به عنوان یک سرمایه گذاری خوب بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.