منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET مقاومت 0.09 دلار را آزمایش می کند ، آماده برگشت هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET مقاومت 0.09 دلار را آزمایش می کند ، آماده برگشت هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • VET دیروز تا مرز 0.09 دلار افزایش یافت.
  • یک اصلاح جزئی در یک شب مشاهده می شود.
  • VET/USD به احتمال زیاد پایین و بالا حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا VET پس از رد دیروز دوباره تلاش کرد تا مرز 0.09 دلار را بشکند. بنابراین ، ما انتظار داریم که VET/USD بار دیگر معکوس شود و طی چند روز آینده به دنبال افزایش مجدد آن باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET مقاومت 0.09 دلار را آزمایش می کند ، آماده برگشت هستید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با آرامش معامله شده است. بیت کوین ، رهبر بازار ، با اندکی کاهش 0.08 درصدی ثابت است ، در حالی که اتریوم 4.23 درصد افزایش یافته است.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: VeChain دوباره 0.09 دلار مقاومت را آزمایش می کند

VET/USD در محدوده 0.08554 دلار – 0.09037 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 18.88 درصد افزایش یافته و بالغ بر 659 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 5.77 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده را به طور کلی در رتبه 22 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته VET/USD: VET آماده معکوس شدن است؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم اقدام قیمت VeChain را که دوباره مقاومت 0.09 دلار را آزمایش می کند ، مشاهده کنیم که منجر به برگشت در روزهای آینده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET مقاومت 0.09 دلار را آزمایش می کند ، آماده برگشت هستید؟
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

قیمت VeChain طی هفته های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. پس از ایجاد کمترین سطح پایین در حدود 0.056 دلار ، VET/USD بیش از 65 درصد افزایش یافت تا اینکه یک نوسان جدید در حدود 0.093 دلار تعیین شد.

از آنجا ، VET در اوایل این هفته به پشتیبانی 0.082 دلار بازگشت. دیروز ، VeChain بیشتر تجمع کرد و سطح مقاومت 0.09 دلار را دوباره آزمایش کرد. هرگونه صعود دیگری در ابتدا یک شبه رد شد و پس از برخی اصلاحات در اوایل امروز ، افزایش دیگری در ساعات گذشته مشاهده شد.

در حال حاضر ، VET/USD دوباره 0.09 دلار را با کمی رد برای صعود بیشتر آزمایش می کند. این اقدام قیمتی احتمالاً VeChain را در اواخر این هفته به سمت حرکت دیگری پایین می آورد زیرا خرس ها سرانجام از پایین ترین سطح قبلی عبور کرده و حرکت کلی صعودی چند هفته ای را معکوس می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که حرکت نزولی در روزهای آینده ادامه خواهد داشت چرا که قیمت پایین دیگری در حال حاضر در حدود 0.09 دلار تعیین می شود. از آنجا ، ما انتظار داریم که VET/USD معکوس شود و در آینده سعی کند از پشتیبانی 0.082 دلار عبور کند.

در حالی که منتظر حرکت VeChain هستید ، مقالات ما در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین PayPal ، بیت کوین مورد اعتماد و همچنین Dogecoin را به عنوان یک سرمایه گذاری خوب بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.