منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET زیر مقاومت 0.125 دلار ، گاوها به پیش می روند؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET زیر مقاومت 0.125 دلار ، گاوها به پیش می روند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت VeChain برای امروز صعودی است زیرا بیت کوین از 48 هزار دلار حمایت می گیرد.
  • VeChain در حال حاضر زیر مقاومت 0.125 دلار است.
  • قیمت پشتیبانی از 0.117 دلار دیروز به 0.128 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain امروز عمدتا صعودی است زیرا قیمت سکه در حال حاضر 0.122 دلار است و ما انتظار داریم که با بازگشت بازار به احساسات صعودی افزایش یابد.

مدتی است که بازار تحت فشار نزولی قرار گرفته است. معامله گران می ترسیدند که آیا بیت کوین به سطح 40 هزار دلار برسد ، اما این اتفاق نیفتاد. این یک قانون از پیش نوشته شده برای همه آلت کوین ها است که روند مشابهی را در حرکت قیمت خود مانند بیت کوین نشان دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET زیر مقاومت 0.125 دلار ، گاوها به پیش می روند؟  1
منبع: Coin360

بیت کوین امروز 48.5 هزار دلار معامله می شود زیرا آلت کوین ها امروز عملکرد نسبتاً خوبی داشته اند. یکی از بهترین سکه های امروزی Solana (SOL) است که در حال حاضر با قیمت 94 دلار معامله می شود.

این چند هفته فوق العاده برای سولانا بود زیرا سکه به سرعت افزایش یافت و هیچ نشانه ای از توقف به زودی در آن مشاهده نشد. همراه با SOL ، LUNA ، ADA و بسیاری از سکه های دیگر در هفته های گذشته عملکرد خوبی داشته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در نمودار 4 ساعته: شاخص های فنی صعودی هستند

این مهم است که مشخص شود شاخص های فنی برای پیش بینی حرکت قیمت هر ارز رمزنگاری شده در یک روز خاص چه چیزی باید بگویند. شاخص های فنی مورد استفاده معامله گران شامل شاخص RSI ، شاخص MACD ، موقعیت میانگین متحرک و نوارهای بولینگر است. ما در نمودارهای زیر شاخص های زیر را پوشش خواهیم داد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET زیر مقاومت 0.125 دلار ، گاوها به پیش می روند؟  2
تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در نمودار 4 ساعته توسط TradingView

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، RSI از 40 ظاهر شد ، به 58 رسید و سپس به 50 کاهش یافت. این بدان معناست که نقطه ورود خوبی برای خرید است زیرا حرکت قیمت از این به بعد به سمت بالا خواهد بود. احتمال وجود دارد که حرکت قیمت شیب مثبتی در RSI ایجاد کند.

نشانگر MACD نیز پس از هفت روز طولانی سبز چشمک می زند. از 21 آگوست ، MACD شاهد واگرایی نزولی است. اما دیروز ، ما دیدیم که خط MACD (خط آبی) از خط سیگنال عبور می کند (خط نارنجی) ، و در نتیجه یک متقاطع صعودی ایجاد شد. از آن زمان به بعد ، هیستوگرام سبز چشمک می زند و در آینده می توانیم انتظار شمع های سبز بیشتری داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET زیر مقاومت 0.125 دلار ، گاوها به پیش می روند؟  3
تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در نمودار توسط TradingView

در تجزیه و تحلیل قیمت VeChain فعلی ، می توانیم ببینیم که قیمت در نوارهای Bollinger به سمت بالا حرکت می کند و به نظر می رسد که ممکن است شاهد حرکت قیمت از انتهای بالایی باشیم.

پس از خروج از سطح پایینی روز قبل ، ما شاهد آن هستیم که VET/USDT موجی از افزایش قیمت را که قبلاً شاهد آن بودیم ، بازگرداند. در حال حاضر ، مشخص است که این بازسازی به پایان رسیده است زیرا بیت کوین نیز با حمایت 48 هزار دلاری دوباره به دست آمده است و VeChain به دنبال شکستن مقاومت در 0.124 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain ما میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه را ثبت کرد اما نتوانست عملکرد قیمت را بالاتر از میانگین متحرک حفظ کند. بنابراین ، برای امروز ، VET سعی می کند آنها را تسخیر کند ، همچنین قصد دارد مقاومت را نیز بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

با استفاده از نمودارهای بالا می توان به یک نتیجه گیری مستقیم دست یافت که VeChain برای امروز همچنان صعودی خواهد بود و اگر قیمت بیت کوین همچنان افزایش یابد و حمایت فعلی را در 48 هزار دلار حفظ کند ، ممکن است امروز شاهد وجود شمع های سبز فرو برنده در کل بازار باشیم. برای بلند مدت ، می توانید پیش بینی قیمت بلند مدت ما را برای VeChain ببینید و تصمیم بگیرید که آیا آن سکه 10 برابر بعدی است که به دنبال آن بوده اید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.