منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET روزانه 0.144 دلار بالا می رود ، آیا دنبال می کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET روزانه 0.144 دلار بالا می رود ، آیا دنبال می کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain امروز چشم انداز صعودی داشته است.
  • قیمت VET/USDT نزدیکترین پشتیبانی را در 0.124 دلار پیدا کرده است.
  • قیمت یک شبه از 0.137 به 0.145 منتقل شد ، اگرچه نتوانست مقاومت را شکست دهد.
  • مقاومت عمده در حال حاضر در سطح قیمت 0.144 دلار است.

VeChain طی دو روز گذشته بسیار سودآور بوده است زیرا قیمت از 0.115 دلار در 31 آگوست به 0.145 دلار در 2 سپتامبر افزایش یافته است ، که افزایش قابل توجهی است. در کنار VET ، Coin98 ، MATIC و DOT نیز اقدامات صعودی زیادی مشاهده شده است. این فضای صعودی در بیشتر ماههای مه ، ژوئن و ژوئیه در صنعت رمزنگاری وجود نداشت.

شمع های سبز در نمودار قیمت 4 ساعته VET/USDT نشان می دهد که در واقع ، VET یک سرمایه گذاری سودآور است. برای سناریوی فعلی ، VeChain با قیمت 0.144 دلار معامله می شود که منطقه ای مقاومت است. مقاومت دیگر 0.164 دلار است. پس از خروج از مقاومت قبلی 0.123 دلار ، حمایت در 0.125 دلار شکل گرفته است. پس از چنین دستاوردهای بالایی ، ممکن است گاوها خسته شوند مگر اینکه بیت کوین حرکت خود را انجام دهد.

بیت کوین بیش از 2.5 درصد رشد کرد و بالای 49 هزار دلار معامله شد. انتظار می رود که جفت ارز BTC/USDT دوباره سعی کند مقاومت قوی را که در 50 هزار دلار وجود دارد ، بشکند. اگر بیت کوین بتواند با موفقیت بیشتر صعود کند و این مقاومت را زیر پا بگذارد ، ممکن است شاهد افزایش صعودی VET/USDT و شکست موفقیت آمیز سطوح مقاومت فعلی آن باشیم.

شاخص های فنی در نمودار 4 ساعته VET/USD: تحلیل قیمت VeChain صعودی است؟

تجزیه و تحلیل جامع قیمت VeChain بر اساس باند Bollinger و موقعیت میانگین متحرک 100 روزه و 50 روزه قابل انجام است. باند های Bollinger گسترش یافته اند زیرا شاهد افزایش قیمت از انتهای بالای نوارها هستیم. این نشان می دهد که اقدام قیمت VET/USDT از چند روز گذشته چیزی جز صعود نبوده است.

همچنین ، اقدام قیمت در بالای میانگین متحرک اصلی در نمودار 4 ساعته ، یعنی میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه وجود دارد. این رشد صعودی با افزایش حجم معاملات بیش از 5.23 درصد تأمین شد ، که نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران در VeChain است. همه اینها در نمودار 4 ساعته زیر به وضوح قابل مشاهده است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET روزانه 0.144 دلار بالا می رود ، آیا دنبال می کنید؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در نمودار توسط TradingView

با این حال ، در تجزیه و تحلیل قیمت VeChain ، از نشانگر MACD و شاخص RSI برای نشان دادن موقعیت گاوها و در صورت افزایش بیشتر استفاده خواهیم کرد. شاخص RSI ، همانطور که در نمودار 4 ساعته زیر قابل مشاهده است ، دارای 75 عدد است. این منطقه ای است که گاوها به طور کامل کنترل آن را بر عهده گرفته اند ، و در حال حاضر ، سکه در نقطه خرید بیش از حد قرار دارد. بر اساس شاخص ، این بهترین زمان برای فروش VeChain است و منتظر قیمت های پایین تر باشید.

RSI با شیب مثبت معامله می شود ، اما اگر تلاش برای شکستن مقاومت 0.144 دلار شکست بخورد ، ممکن است شاهد افزایش قیمت به سطح حمایت 0.125 دلار باشیم و RSI نزولی خواهد بود. با رسیدن به شاخص MACD ، خط MACD یا خط آبی در نمودار زیر از خط نارنجی یا خط سیگنال بالا رفته است ، که نشانگر سناریوی صعودی است. بنابراین ، ممکن است وضعیت صعودی ممکن باشد زیرا هیستوگرام نیز پر از شمع سبز است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET روزانه 0.144 دلار بالا می رود ، آیا دنبال می کنید؟  2
تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

همانطور که بنیاد VeChain در توییتر خود فاش کرد ، VeChain امروز یک دستاورد تاریخی را تجربه کرد:

شبکه اصلی ثور در حال حاضر بیش از 10 میلیون بلوک را تحت فشار قرار داده است $ VET با افزایش شتاب ، در ماه گذشته بیش از 60 درصد افزایش می یابد.

بنیاد VeChain

با چنین دستاوردهایی ، افزایش قیمت برای VeChain اجتناب ناپذیر بود. این امکان وجود دارد که VET/USDT پشتیبانی خود را حفظ کرده و در روزهای آینده برای قیمت های بالاتر تلاش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.