منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET روزانه 0.1239 دلار بالا می رود ، اکنون به تدریج مجدداً باز می گردید؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET روزانه 0.1239 دلار بالا می رود ، اکنون به تدریج مجدداً باز می گردید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain امروز نشان می دهد که بازار خرس در 24 ساعته روزانه وجود دارد
  • محدوده معاملات روزانه VET/USD از پایین ترین سطح روزانه 0.1191 دلار – 0.1239 دلار شروع می شود.
  • VeChain روند صعودی صعودی را در پایان ماه ژوئیه آغاز کرد ،

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain امروز نشان می دهد که بازار شمعدانی در شمعدان های روزانه 24 ساعته پس از آنکه قیمت به تدریج شکست خورد و ناگهان به 0.1150 دلار بازگشت ، نشان می دهد که بازار نزولی وجود دارد.

بازار عمومی ارزهای رمزنگاری شده در زمینی خنثی معامله می شود. برخی از آلت کوین ها در حال افزایش هستند ، برخی دیگر در حال از دست دادن هستند. BTC رهبر بازار 1.56 درصد کاهش یافت و ETH 6 درصد بهبود یافت. بهترین سازنده نمودارها Polkadot با 15 درصد افزایش است.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: افزایش قیمت VeChain به 0.125 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته VeChain ثبت کرده است که محدوده معاملات روزانه VET/USD از پایین ترین قیمت روزانه 0.1191 دلار-0.1239 دلار شروع می شود. چنین دامنه وسیعی نشان دهنده افزایش نوسانات در 24 ساعت گذشته است. VeChain شاهد افزایش 1.79 درصدی حجم معاملات و مبلغ 791 میلیون دلار بود. در طول زمان مطبوعات ، VeChain با سرمایه بازار 7.7 میلیارد دلار در رتبه 22 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته VET/USD: آیا VET مجدداً در طول شب تنظیم می شود؟

شمعدان های 4 ساعته در تجزیه و تحلیل قیمت VeChain ما توانستند روند صعودی را رقم بزنند که با 0.1231 دلار رد شد ، که ممکن است قیمت را به بالاترین سطح روزانه در 0.1240 دلار برساند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

VeChain روند صعودی صعودی خود را در پایان ماه جولای آغاز کرد که تا آخرین روزهای آگوست ادامه یافت. در حقیقت ، این سکه در 2 ماه گذشته هنگامی که برای اولین بار از حمایت 0.056 دلار در 20 ژوئیه خارج شد ، تا 160 درصد افزایش قیمت داشت ، اما متاسفانه گاوها از افزایش فروشندگان خسته شده اند. پایین ترین سطح

در نتیجه ، توکن زنجیره تامین به حمایت 0.1150 دلار بازگشت و در این حد نزولی ایجاد کرد. این پشتیبانی بعداً یکبار دیگر مورد آزمایش مجدد قرار می گیرد و برای زمان بعدی ، محدوده قیمتی محدودی را برای جفت VET/USD نشان می دهد. در همین حال ، آخر هفته گذشته نیز پیش از آنکه خرس ها کنترل خود را در دست بگیرند و قیمت را عقب بکشند ، توکن زنجیره تامین سومین رکورد را ثبت کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت VeChain نشان می دهد که احتمال حرکت نزولی در 24 ساعت آینده وجود دارد که می تواند سرعت سریع صبح را به بالاترین قیمت روزانه 0.1239 دلار تبدیل کند. تصور کنید که در ساعات آینده یک اصلاح نزولی وجود دارد که ممکن است شاهد سقوط روزانه سکه به 0.1150 دلار باشد.

در همین حال ، برخی از مقالات ما در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین ، کیف پول های رمزنگاری شده و کلاهبرداری های ارزهای رمزپایه را بررسی کنید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.