منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET حدود 0.13 دلار تجمیع می شود و قرار است بالاتر برود؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET حدود 0.13 دلار تجمیع می شود و قرار است بالاتر برود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت VeChain برای امروز صعودی است.
  • VET/USD در محدوده فزاینده ای تثبیت می شود.
  • VET آماده افزایش به 0.15 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز پایین ترین سطح خود را ثبت کرده است و در حال حاضر برای جهشی بالاتر از علامت 0.14 دلار حرکت می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم VET/USD اواخر این هفته به مقاومت بعدی 0.15 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET حدود 0.13 دلار تجمیع می شود و قرار است بالاتر برود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. بیت کوین تقریبا 4 درصد افزایش یافته است ، در حالی که اتریوم 6.1 درصد افزایش یافته است. VeChain (VET) با 5 درصد افزایش در بین بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: VeChain پایین ترین سطح خود را ثبت کرد

VET/USD در محدوده 0.1238 دلار – 0.1348 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات در کل 969.5 میلیارد دلار است که نسبت به دیروز 20 درصد افزایش یافته است. در همین حال ، ارزش کل بازار در حدود 8.62 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع ارز رمزنگاری شده را در رتبه 22 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته VET/USD: VET علامت 0.15 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم گاوها را ببینیم که قیمت VeChain را بار دیگر پس از پایین ترین سطح دیگر دیروز در حدود 0.125 دلار ، افزایش می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET حدود 0.13 دلار تجمیع می شود و قرار است بالاتر برود؟
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

قیمت VeChain بیش از 150 درصد از پایین ترین سطح قبلی در 0.056 دلار ، که در 20 ژوئیه تعیین شده بود ، افزایش یافته است. هفته گذشته ، VET/USD به بالاترین سطح نوسان قبلی در حدود 0.14 تا 0.15 دلار رسید ، جایی که مقاومت ایجاد شد.

این منجر به بازگشت شدید به 0.115 دلار شد ، جایی که پایین ترین سطح دیگر نیز تعیین شد. در روز جمعه ، VET بیشتر ضرر را بازیابی کرد در حالی که به بالاترین سطح خود رسید ، بدین معنا که بازار در محدوده فشرده تری معامله می شود.

با این حال ، تا زمانی که اقدام قیمت VeChain پایین ترین سطح را تعیین می کند ، ما انتظار داریم اواخر این هفته صعود بیشتری رخ دهد. هدف بعدی ، حدود 0.15 دلار ، احتمالاً در اواخر این هفته به دست خواهد آمد زیرا گاوها همچنان VET را به بالاترین سطح قبلی می رسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

تحلیل قیمت VeChain صعودی است زیرا دیروز پس از اندکی کاهش در آخر هفته ، پایین ترین سطح دیگر تعیین شد. از آنجا که گاوها یک شبه کنترل خود را به دست آوردند ، ما انتظار داریم VET/USD دیروز امروز صعود بیشتری داشته باشد و در اواخر این هفته به 0.15 دلار برسد.

در حالی که منتظر حرکت VeChain هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.