منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET به سرعت به 0.116 دلار باز می گردد ، پایین ترین سطح؟

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET به سرعت به 0.116 دلار باز می گردد ، پایین ترین سطح؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت VeChain امروز صعودی است.
  • VET/USD دیروز به حرکت مجدد خود ادامه داد.
  • VET پشتیبانی 0.116 دلار پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain برای امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید پس از یک تقویت قوی دیروز ایجاد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که VET/USD معکوس شود و از اواخر امروز شروع به حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET به سرعت به 0.116 دلار باز می گردد ، پایین ترین سطح؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کمبود 3.85 درصدی مواجه شد. VeChain (VET) با از دست دادن 11.4 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: VeChain مجدداً مجدداً علامت 0.116 دلار را آزمایش می کند

VET/USD در محدوده 0.1133 دلار – 0.1345 دلار معامله می شود که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 6.17 درصد کاهش یافته و در مجموع 1.3 میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 7.56 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه رتبه 22 بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته VET/USD: آیا VET آماده تجمع مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت VeChain را در جهت آماده سازی برای صعود بیشتر در روزهای بعد ، در سطح پایین تری قرار دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: آموزش و پرورش به 0.116 دلار افزایش می یابد ، پایین ترین سطح؟
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

قیمت VeChain در ماه گذشته پس از آن که نوسان عمده پایین در حدود 0.056 دلار در 20 ژوئیه تعیین شد ، در حدود 150 درصد افزایش یافته است. از آن زمان ، VET/USD در نوسان قبلی خود در حدود 0.095 دلار شکسته شده است ، که نشان دهنده تغییر در احساسات بازار است.

با این حال ، مقاومت بزرگ نوسان بعدی هنوز در پیش است ، حدود 0.15 دلار. تجمع هفته گذشته نتوانست VET را به این مرز برساند و مقاومت در حدود 0.144 دلار بود. از آنجا VeChain شروع به عقب نشینی کرد و به سرعت 20 درصد از دست داد.

حمایت در نهایت در مقاومت بالا 0.116 دلار نوسان قبلی یافت شد ، که اکنون به عنوان یک پشتیبانی عمل می کند. از آنجایی که روند نزولی دیگر رد شد ، می توان انتظار داشت که VET/USD معکوس شده و در بقیه هفته با قیمت صعودی بعدی 0.15 دلار حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا حمایت در حدود 0.116 دلار پس از کاهش سریع در 24 ساعت گذشته پیدا شد. بنابراین ، VET/USD به احتمال زیاد پایین ترین سطح خود را ثبت کرده است و می توان انتظار داشت در اواخر این هفته افزایش دیگری در طول حرکت چند هفته ای رخ دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.