منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: قیمت تا 0.171 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره برای برتری تلاش می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: قیمت تا 0.171 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره برای برتری تلاش می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به 0.171 دلار افزایش یافته است.
  • تحلیل قیمت VeChain روند صعودی را تایید می کند.
  • ارز دیجیتال با قیمت 0.120 دلار پشتیبانی می شود.

آخرین تحلیل قیمت VeChain حرکت صعودی قیمت را امروز نشان می دهد. شمعدان های سبز در چند هفته گذشته با وقفه های نزولی اجتناب ناپذیر بر نمودارهای قیمتی حاکم هستند. قیمت بسیار نزدیک به مقاومت موجود در 0.182 دلار است و انتظار می‌رود که در هفته‌های آینده از آن پیشی بگیرد. قیمت بار دیگر به دلیل روند صعودی به ارتفاع قبلی خود یعنی 0.171 دلار رسیده است.

نمودار قیمت یک روزه VET/USD: قیمت از 0.17 دلار عبور می کند زیرا گاوها راهی برای بهبود پیدا می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه VeChain نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت امروز یک حرکت صعودی را دنبال کرده است. گاوها بار دیگر برای به دست آوردن موقعیت پیشرو خود در نمودارهای قیمت اقدام می کنند. تلاش‌های آنها تاکنون موفقیت‌آمیز بوده است، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته به سطح 0.171 دلار افزایش یافته است. قیمت اکنون بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) خود یعنی 0.165 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: قیمت به 0.171 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره برای برتری تلاش می کنند 1
نمودار قیمت 1 روزه VET/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان می دهد که روزهای نزدیک ممکن است اخبار مطلوبی را به همراه نداشته باشند. مقادیر شاخص باند بولینگر بالا و پایین نیز تغییر کرده است و اکنون مقدار باند بولینگر بالا 0.182 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 0.120 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند صعودی اکنون 64.65 است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: با کاهش قیمت در 0.17 دلار، انتظار می رود روند معکوس شود

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت VeChain کاهش غیرمنتظره قیمت را در چند ساعت گذشته دیکته می کند. قیمت در میان یک نوسان صعودی کاهش یافته است که پیش از این توسط تحلیلگران بازار پیش بینی نشده بود. ارزش VET/USD در نتیجه بازگشت نزولی به 0.171 دلار کاهش یافته است. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک، 0.164 دلار، و ارزش میانگین باندهای بولینگر، یعنی 0.161 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: قیمت به 0.171 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره برای برتری تلاش می کنند 2
نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

یک کراس اوور بین SMA 20 و SMA 50 قبلا مشاهده شده بود، اما قیمت دوباره به عقب برگشته است. نوسانات در حال افزایش است و باند بالایی بولینگر اکنون به علامت 0.171 دلار رسیده است در حالی که باند بولینگر پایینی 0.151 دلار است. امتیاز RSI نسبتاً بالا است، به عنوان مثال، 61.05، زیرا گاوها قبلاً پیشرو بودند.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: قیمت به 0.171 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره برای برتری تلاش می کنند 3
نمودار شاخص های فنی VET/USD. منبع: TradingView

همانطور که نمودار شاخص های فنی پیش بینی می کند، چند ماه گذشته برای ارزش کلی ارز دیجیتال کاملاً سودآور بود. یک سیگنال صعودی قوی برای این روز وجود دارد، زیرا 16 اندیکاتور در سمت خرید، ده عقربه در سمت خنثی و اندیکاتور صفر در سمت فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک سیگنال خوبی برای خریداران نیز می دهد. یک نشانه صعودی با 14 اندیکاتور در محل خرید، یک موقعیت خنثی، و نشانگر صفر در محل فروش وجود دارد. اسیلاتورها نیز روند افزایشی را تایید می کنند. نه شاخص در سمت خنثی، دو نشانگر در سمت خرید و صفر در سمت فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت VeChain

امروزه روند افزایشی برای VET/USD مشاهده می‌شود، زیرا کندل‌های سبز بر نمودار قیمت غالب هستند. قیمت در 24 ساعت گذشته تا 0.171 دلار افزایش یافته است و ممکن است بهبود بیشتری در راه باشد. پیش‌بینی ساعتی رضایت‌بخش نیست، زیرا یک افت ناگهانی با منحنی قیمت همراه بود، اما همانطور که می‌دانیم اصلاحات بخش ضروری بازار است. با این حال، امروز برای خریداران مثبت است، زیرا افزایش قیمت کافی مشاهده می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.