منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Vechain: تجارت VET در جهت جانبی با یک سوگیری صعودی خفیف

تجزیه و تحلیل قیمت Vechain: تجارت VET در جهت جانبی با یک سوگیری صعودی خفیف

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Vechain نشان می‌دهد که قیمت‌های VET طی چند روز گذشته روندی جانبی را دنبال کرده‌اند. با این حال، یک سوگیری صعودی خفیف نسبت به قیمت‌ها وجود دارد، زیرا قیمت‌ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 0.02412 دلار معامله می‌شوند. قیمت ها در حال حاضر در سطح 0.02474 دلار با رد مواجه هستند.

جفت VET/USD با قیمت 0.02474 دلار و 2.12 درصد در زمان نگارش این مقاله معامله می شود. ارزش بازار سکه 1.79 میلیارد دلار و حجم معاملات 56 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD: بازار صعودی به دنبال افزایش سود است

جفت VET/USD در چند روز گذشته روندی جانبی را دنبال کرده است، همانطور که از نمودار قیمت 4 ساعته قابل مشاهده است. قیمت ها بین سطوح 0.02412 و 0.02474 دلار معامله می شوند. VET/USD بالاتر از میانگین متحرک و همچنین میانگین متحرک 200 روزه است که نشان دهنده یک سوگیری خفیف صعودی است.

تصویر 263
نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در محدوده بیش از حد خرید قرار دارد و نزدیک به سطح 70 است. خط RSI فضای بیشتری برای حرکت بالاتر دارد و این نشان می دهد که قیمت ها فضای بیشتری برای حرکت بالاتر دارند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و در حال افزایش است. متقاطع خط MACD می تواند قیمت ها را در کوتاه مدت افزایش دهد. انتظار می‌رود قیمت‌ها تا زمانی که بالاتر از سطح 0.02474 دلار باقی بمانند، به حرکت خود ادامه دهند.

اقدام قیمت Vechain در نمودار قیمت یک روزه: گاوها به افزایش قیمت های VET ادامه می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت Vechain نشان می دهد که گاوها در تلاش هستند پس از یک دوره تثبیت قیمت ها را بالاتر ببرند. گاوها در تلاش برای بالا بردن قیمت ها بوده اند، اما اقدام اخیر قیمت امیدوارکننده به نظر می رسد. سطح بعدی مقاومت در 0.02474 دلار است و شکستن بالاتر از این سطح می تواند قیمت ها را در کوتاه مدت به سمت سطح 0.03250 دلار سوق دهد.

تصویر 262
نمودار قیمت 1 روزه VET/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نزدیک به عبور از منطقه نزولی است و یک متقاطع نزولی می تواند قیمت ها را به سمت سطح 0.02412 دلار کاهش دهد. اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد و حرکت پایین تر می تواند نشان دهنده این باشد که قیمت ها برای اصلاح هستند. خطوط MA نزدیک به یکدیگر هستند و یک متقاطع می تواند قیمت ها را در هر جهت افزایش دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Vechain

تجزیه و تحلیل قیمت Vechain به این نتیجه می رسد که انتظار می رود قیمت ها تا زمانی که در کوتاه مدت بالاتر از سطح 0.02474 دلار باقی بمانند، به حرکت بالاتر ادامه دهند. به نظر می رسد دارایی دیجیتال به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا شاخص های فنی در بازه زمانی 4 ساعته و 1 روزه نشان می دهد که بازار همچنان در محدوده صعودی قرار دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.