منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پویایی نزولی را در 8.40 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پویایی نزولی را در 8.40 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به زیر مرز 9.00 دلار سقوط کرده است. پشتیبانی از قیمت های Uniswap در 8.37 دلار و مقاومت در 9.23 دلار مشاهده می شود. جفت UNI/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است زیرا در حال حاضر در قیمت 8.40 دلار معامله می شود.

بازار کلی جفت UNI/USD با تشدید فشار فروش در حال کاهش است، قیمت Uniswap یک حرکت نزولی ثابت نشان می دهد زیرا دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 8.55 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار Uniswap نیز به 6,272,215,822 دلار کاهش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 170,659,725 دلار است.

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: جفت UNI/USD در روند نزولی

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. قیمت ها در چند ساعت گذشته بین 8.37 دلار و 9.23 دلار گیر کرده اند و برای ادامه روند نیاز به شکست است. اندیکاتور MACD در نمودار 1 روزه نیز در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. این نشان می دهد که حرکت به نفع خرس ها است و می توان انتظار کاهش بیشتر را داشت.

تصویر 70
نمودار 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در نمودار 1 روزه نیز در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. خط MA 50 روزه از زیر خط MA 200 روزه عبور کرده است که یک علامت نزولی است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و می توان انتظار کاهش بیشتر را داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار یک روزه در حال حاضر روی 42.60 است و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر

در نمودار 4 ساعته، تحلیل Uniswap یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. قیمت در حال حاضر با حمایت پرچم که حدود 8.37 دلار است معامله می شود. خریداران باید قیمت ها را به بالای سطح 9.23 دلار برسانند تا کنترل بازار را در دست بگیرند. اگر خرس‌ها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت‌ها به 8 دلار باشیم. از طرف دیگر، مقاومت در 9.23 دلار قرار دارد و برای اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است.

تصویر 69
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نمودار شاخص RSI در حال حاضر زیر سطح 50 است که یک علامت نزولی است. این نشان می دهد که فشار فروش در حال حاضر در بازار رو به افزایش است. خط MACD (آبی) در نمودار 4 ساعته در حال حاضر زیر خط سیگنال حرکت می کند. اندیکاتور MA نیز به زیر سطح 50 حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 8.40 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 8.37 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می‌رسد که گاوها برای دفاع از سطح 9.00 دلار با تشدید فشار فروش دست‌پاچه می‌شوند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.