منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 5.31 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 5.31 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 591
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی را نشان می دهد. قیمت‌های UNI/USD با پشتیبانی 4.85 دلار مواجه هستند و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش قیمت به 4.50 دلار شود. از سوی دیگر، شکستن بالاتر از مقاومت در 5.47 دلار می‌تواند منجر به افزایش قیمت به 6.00 دلار شود. قیمت‌ها بین محدوده 5.47 دلار و 4.85 دلار در حال حرکت بوده‌اند که شکست بالاتر از حد بالایی محدوده نشان‌دهنده روند صعودی است. از سوی دیگر، حرکت به زیر حد پایین نشان دهنده یک روند نزولی است.

دارایی دیجیتال اخیراً کاهش یافته است زیرا در هفته گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافته است. دارایی دیجیتال در حال حاضر با مقاومت 5.47 دلاری روبرو است که حد بالایی محدوده است. شکستن بالاتر از این سطح می تواند هدف قیمت 6.00 دلار را نشان دهد. سکه در حال حاضر پس از افزایش از 4.85 دلار در روز گذشته، با قیمت 5.31 دلار معامله می شود. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال 3,814,363,722 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 148,698,758 دلار است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 5.31 دلار معامله می‌شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در 24 ساعت صعودی است زیرا بازار بین دو سطح کلیدی معامله می شود. دارایی دیجیتال دیروز با خارج شدن از الگوی مثلث نزولی افزایش یافت. جفت UNI/USD احتمالاً کاهش پیدا می کند زیرا با مقاومت 5.47 دلاری روبرو می شود. و پشتیبانی 4.85 دلار. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد بازار می شوند.

تصویر 589
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر بالای 50 است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص واگرایی میانگین متحرک در محدوده مثبت قرار دارد، که همچنین نشان می دهد که گاوها در بازار دست بالا را دارند. قیمت ها در حال حاضر بالاتر از میانگین های متحرک ساده 50 روزه و 200 روزه هستند که یک علامت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD از اوج‌ها بازمی‌گردد و گاوها نفس می‌کشند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته نشان می‌دهد که دارایی دیجیتال با نفس کشیدن گاوها از اوج‌ها عقب‌نشینی کرده است. قیمت ها در حال حاضر با مقاومت 5.47 دلار و حمایت 4.85 دلار روبرو هستند. دارایی دیجیتال احتمالاً افزایش می یابد زیرا گاوها قیمت ها را به سمت سطح 6.00 دلار می برند.

تصویر 590
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

خط آبی MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. RSI در 64 معامله می شود که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش می شود. MA50 و MA200 هر دو روند صعودی دارند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک حرکت صعودی ثابت را نشان می دهد. قیمت‌های جفت UNI/USD امیدهایی را برای خروج از یک خط روند نزولی بلندمدت ایجاد می‌کند. بازار همچنین شاهد حمایت خوب خرید نزدیک به 4.85 دلار است که می تواند منجر به افزایش پتانسیل افزایش قیمت ها شود. احساسات کلی بازار صعودی است و انتظار می‌رود تا زمانی که خریداران کنترل بازار را حفظ کنند، قیمت‌های Uniswap به افزایش خود ادامه دهند. با این حال، اگر فشار فروش افزایش یابد، می توانیم شاهد بازگشت قیمت UNI/USD به سطح 4.50 دلار باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.