منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 7.07 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 7.07 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD از دیروز در یک روند صعودی بوده است و اکنون به 7.07 دلار افزایش یافته است. قیمت ها در 7.26 دلار با مقاومت روبرو هستند و اگر بتوانند از این سطح بالاتر بروند، در آینده نزدیک شاهد افزایش بیشتر خواهیم بود. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند از این مقاومت عبور کنند، می توانیم شاهد عقب نشینی به سمت حمایت در 7.02 دلار باشیم.

این دارایی دیجیتال در حال حاضر با ارزش بازار بیش از 5.2 میلیارد دلار در رتبه 14 در CoinMarketCap قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته این سکه در حال حاضر 130 میلیون دلار است و توکن UNI در 24 ساعت گذشته بیش از 0.01 درصد افزایش یافته است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی Uniswap نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت از یک روند نزولی پیروی می کند. قیمت ها به زیر 7.07 دلار سقوط کرده اند و در حال حاضر با مقاومت 7.26 دلار روبرو هستند. خرس و گاو نر در حال حاضر برای کنترل بازار با آن مبارزه می کنند و باید دید چه کسی در صدر قرار می گیرد.

تصویر 243
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 56.02 قرار دارد و به نظر می رسد به سمت منطقه اشباع فروش پیش می رود. این می تواند به این معنی باشد که در آینده نزدیک شاهد کاهش قیمت ها خواهیم بود. با این حال، اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد، که نشان می دهد گاوها ممکن است بتوانند قیمت ها را بالاتر ببرند. میانگین متحرک ساده 20 روزه در حال حاضر 6.91 دلار و میانگین متحرک ساده 50 روزه 6.62 دلار است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 7.05 دلار معامله می‌شوند.

در نمودار قیمت 1 روزه Uniswap، می‌توانیم ببینیم که قیمت‌ها از اوایل امروز روند صعودی را دنبال می‌کنند اما اخیراً اندکی عقب‌نشینی کرده‌اند. قیمت ها در حال حاضر بالای 7.05 دلار معامله می شوند و اگر بتوانند این سطح را حفظ کنند، می توانیم شاهد افزایش بیشتر باشیم.

تصویر 242
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) برای UNI/USD در حال حاضر 54.50 است، زیرا چند ساعت گذشته نسبتاً نوسان داشته است. نشانگر MACD نشان دهنده روند نزولی در بازار است، زیرا خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است. میانگین متحرک ساده 20 روزه و میانگین متحرک 50 روزه هر دو روند نزولی را در بازار نشان می دهند، زیرا در حال حاضر بالاتر از قیمت ها معامله می شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که جفت UNI/USD در حال حاضر در نبرد بین گاوها و خرس‌ها قرار دارد. بازه زمانی 1 روزه نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد، اما بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که گاوها ممکن است بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند. در حال حاضر، قبل از هر اقدام دیگری منتظر خروج قیمت ها از سطوح مقاومت فعلی خواهیم بود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.