منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 9.22 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 9.22 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند صعودی قوی بوده و از 8.16 دلار به 9.22 دلار رسیده است. این روند صعودی با افزایش فشار خرید و احساسات مثبت در بازار تقویت شده است.

با این حال، قیمت ها اکنون با مقاومتی در سطح 9.25 دلار روبرو هستند که می تواند پتانسیل صعودی را در کوتاه مدت محدود کند. با این وجود، روند کلی صعودی باقی می‌ماند و در میان‌مدت تا بلندمدت فرصتی برای افزایش بیشتر وجود دارد. پشتیبانی از جفت UNI/USD در حال حاضر 8.16 دلار است و اگر قیمت ها بتوانند بالاتر از این سطح باقی بمانند، در آینده نزدیک شاهد افزایش بیشتر خواهیم بود.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 9.22 دلار معامله می‌شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در 24 ساعت صعودی است زیرا قیمت 9.85 درصد افزایش یافته است. دارایی دیجیتال دیروز با خارج شدن از الگوی مثلث نزولی افزایش یافت. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال 6,900,622,343 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 194,393,200 دلار است. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد بازار می شوند.

تصویر 82
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتورهای UNI/USD در بازه زمانی 24 ساعته در حال حاضر سیگنال‌های صعودی می‌دهند، زیرا MACD در محدوده مثبت و بالای خط سیگنال قرار دارد، در حالی که RSI نیز در منطقه خرید بیش از حد است و در حال حاضر در 61.65 معامله می‌شود. SMA50 بالاتر از SMA200 است که یک علامت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD با نفس کشیدن گاوها از اوج ها بازمی گردد.

قیمت‌های Uniswap در بازه زمانی 4 ساعته افزایش یافتند، اما با نفس کشیدن گاوها اندکی کاهش یافتند. قیمت ها درست زیر سطح مقاومت 9.25 دلار معامله می شوند و می توانند روند صعودی خود را از سر بگیرند اگر این سطح شکسته شود، قیمت ها ممکن است تا سطح 9.50 دلار افزایش یابد.

تصویر 81
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر روی 0.0019 است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است و در حال حاضر در 60.34 معامله می شود. SMA50 در حال حاضر 8.99 دلار و SMA200 در 8.57 دلار است که نشانه صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

روند کلی برای UNI/USD صعودی باقی می ماند و زمینه برای افزایش بیشتر در آینده نزدیک وجود دارد. قیمت ها در حال حاضر با مقاومت 9.25 دلاری روبرو هستند، اما اگر این سطح شکسته شود، می توانیم شاهد افزایش قیمت ها تا 9.50 دلار باشیم. پشتیبانی از این جفت در حال حاضر در 8.16 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند قیمت ها را به 7.50 دلار بازگرداند. هر دو بازه زمانی 24 ساعته و 4 ساعته سیگنال های صعودی می دهند زیرا شاخص ها در حال حاضر در محدوده مثبت هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.