منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی قوی به بالای 8.40 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی قوی به بالای 8.40 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD از ابتدای امروز در یک روند صعودی بوده است. قیمت ها دیروز به 8.40 دلار رسید و از آن زمان تا کنون تثبیت شده است. گاوها در حال حاضر با مقاومت 8.57 دلار روبرو هستند و شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به 9.00 دلار شود. با این حال، قیمت ها از حمایت قوی در 6.77 دلار برخوردار هستند و کاهش به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها به 5.00 دلار شود.

جفت UNI/USD در حال حاضر با قیمت 8.40 دلار و 1.9 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته معامله می شود. ارزش بازار این سکه 1.66 میلیارد دلار است و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 526 میلیون دلار بوده است. این سکه در حال حاضر در رتبه 18 در CoinMarketCap قرار دارد.

خلاصه نشانه

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD از اوج‌ها بازمی‌گردد و گاوها نفس می‌کشند

در بازه زمانی 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که جفت ارز UNI/USD از بالاترین سطح 8.40 دلار با نفس کشیدن گاوها عقب‌نشینی کرده است. قیمت در 4 ساعت گذشته معاملات در کانال های صعودی معامله می شود. کانال های صعودی یک علامت صعودی هستند و نشان می دهند که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت‌ها را پایین بیاورند، اما گاوها احتمالاً از سطح 8.00 دلار دفاع می‌کنند.

تصویر 288
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و در حال قوی تر شدن است. این نشان می دهد که گاوها در حال افزایش حرکت هستند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را بالاتر می برند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 60 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. این نشان می‌دهد که فضای بیشتری برای افزایش قیمت‌ها قبل از رسیدن به سطوح بیش‌خرید وجود دارد. قیمت سکه در حال حاضر بین میانگین‌های متحرک ساده 10 و 20 روزه معامله می‌شود که نشان می‌دهد بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 8.40 دلار معامله می‌شوند

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها بالا و پایین تر را تشکیل داده اند تا نشان دهنده روند صعودی در بازار باشد. دارایی دیجیتال دیروز با خارج شدن از الگوی مثلث نزولی افزایش یافت. جفت UNI/USD احتمالاً پایین تر خواهد بود زیرا با مقاومت 8.57 دلار و حمایت 6.77 دلار روبرو است. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد بازار می شوند.

تصویر 289
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی بالای 50 است و در حال حاضر قوی تر می شود، که نشان می دهد روند صعودی احتمالا ادامه خواهد داشت. اندیکاتور استوکاستیک RSI نیز در منطقه اشباع خرید قرار دارد، که نشان می‌دهد ممکن است قیمت‌ها قبل از از سرگیری روند صعودی کاهش یابد. نشانگر MACD خط آبی و خط سیگنال هر دو در منطقه صعودی قرار دارند که نشانه دیگری از روند صعودی است. SMA 10 روزه و 20 روزه هر دو روند صعودی دارند که تاییدی بر روند صعودی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که قیمت‌های UNI/USD افزایش یافته و از الگوی مثلث نزولی خارج شده‌اند. بازار در حال مبارزه با مقاومت 8.57 دلاری است، اما گاوها احتمالاً قیمت ها را در کوتاه مدت به 9.00 دلار افزایش خواهند داد. اندیکاتورهای سکه همگی سیگنال های صعودی را منتشر می کنند که تاییدی بر روند صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.