منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 5.89 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 5.89 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap امروز نشان می‌دهد که قیمت‌های UNI/USD پس از یک روند صعودی گسترده در بازار در حال حاضر با قیمت 5.89 دلار معامله می‌شوند. قیمت در حال حاضر با مقاومت 6.00 دلار مواجه است اما ممکن است با ادامه روند صعودی به زودی از این سطح نیز عبور کند. قیمت‌ها در حال حاضر روی 5.51 دلار پشتیبانی می‌شوند، و اگر این سطح حمایت حفظ شود، ممکن است شاهد افزایش قیمت‌ها به سمت 6.00 دلار باشیم.

دارایی دیجیتال در حال حاضر با ارزش کل بازار به 4,323,790,587 دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 157,681,845 دلار است و جفت UNI/USD در 24 ساعت گذشته 5.45 درصد افزایش یافته است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 5.89 دلار معامله می‌شوند.

در نمودار قیمت 1 روزه، می بینیم که تحلیل قیمت Uniswap در چند ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا قیمت در حال حاضر در 5.89 دلار است. قیمت ها اوج های بالاتر و پایینی های بالاتری را ایجاد کرده اند که نشان دهنده قدرت گاوهای نر در بازار است. اندیکاتور RSI 24 ساعته در حال حاضر روی 68 قرار دارد که نشان می دهد بازار در محدوده صعودی قرار دارد.

تصویر 380
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد گاوها در بازار دست بالا را دارند. قیمت‌ها احتمالا در کوتاه‌مدت افزایش می‌یابند زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می‌کنند. MA 50 و MA200 هر دو در حال افزایش هستند که نشان می دهد گاوها در بازار دست بالا را دارند.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته، می‌توان دید که تحلیل قیمت Uniswap از 5.20 دلار به سطح فعلی 5.89 دلار رسیده است. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 5.89 دلار معامله می شود و اگر گاوها بتوانند از مقاومت 6.00 دلار عبور کنند، ممکن است شاهد افزایش قیمت ها به سمت سطح بعدی مقاومت در 6.50 دلار باشیم. از جنبه نزولی، اگر قیمت ها به زیر سطح حمایت 5.51 دلار برسند، ممکن است شاهد کاهش قیمت ها به سمت سطح بعدی حمایت در 5.20 دلار باشیم.

تصویر 381
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

دارایی دیجیتال بسیار بالاتر از MA 50 و MA 200 معامله می شود که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. خط MACD (آبی) در بازه زمانی 4 ساعته بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) به بالای سطح 50 حرکت می کند که نشان می دهد بازار در محدوده صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تحلیل قیمت Uniswap در حال حاضر در یک روند صعودی قوی است زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می کنند. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند از مقاومت 6.00 دلار عبور کنند، احتمال عقب نشینی وجود دارد. معامله گران باید منتظر بمانند تا قیمت ها قبل از هر گونه موضع گیری از مقاومت خارج شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions