منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از احیای صعودی به 5.88 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD پس از احیای صعودی به 5.88 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap جلسه معاملات روزانه بازار را در 5.88 دلار باز کرد، زیرا گاوها پس از بسته شدن دیروز در 5.70 دلار به افزایش ادامه دادند. گاوهای بازار قیمت‌های UNI/USD را تا 5.96 دلار بالا بردند، اما با برخی فشارهای فروش مواجه شدند که شاهد بازگشت قیمت اندکی به جایی که در حال حاضر در حدود 5.88 دلار معامله می‌شود، شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که جفت UNI/USD کمی زیر سطح 5.96 دلار تثبیت شده است، زیرا گاوها و خرس‌ها برای کنترل بازار می‌جنگند. قیمت ها بین 5.70 دلار تا 5.96 دلار در حال حرکت بوده که نسبت به قیمت های قبلی خود در 24 ساعت گذشته 0.51 درصد افزایش داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: UNI/USD یک الگوی فراگیر صعودی را تشکیل می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت‌های Uniswap در نمودار قیمت یک روزه نشان می‌دهد که UNI/USD یک الگوی فراگیر صعودی تشکیل داده است که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت شمع غرق‌کننده 5.96 دلار و پایین‌ترین قیمت آن 5.70 دلار است که بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، از بالا و پایین شمع قبلی بیشتر است. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که قیمت ها می توانند در آینده نزدیک افزایش پیدا کنند. سطح مقاومت 5.96 دلاری ممکن است شکسته شود، که راه را برای رسیدن قیمت ها به بالاترین حد جدید هموار می کند.

تصویر 225
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

RSI نیز بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد حرکت صعودی در بازار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 63.35 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد. این بدان معناست که قیمت‌ها قبل از از سرگیری روند صعودی خود می‌توانند کاهش پیدا کنند.

اندیکاتور MACD در نمودار 1 روزه برای تحلیل قیمت Uniswap نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. این نشان می دهد که گاو نر کنترل را در دست دارد. باند بولینگر بالایی به عنوان مقاومت پویا برای قیمت ها عمل می کند، زیرا در حال حاضر در 5.96 دلار است در حالی که باند بولینگر پایین در 5.70 دلار است که به عنوان حمایت از قیمت ها عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD از اوج‌ها بازمی‌گردد و گاوها نفس می‌کشند

قیمت‌های Uniswap در بازه زمانی 4 ساعته افزایش یافتند، اما با نفس کشیدن گاوها اندکی کاهش یافتند. قیمت ها درست زیر سطح مقاومت 5.96 دلار معامله می شوند و در صورت شکسته شدن این سطح می توانند روند صعودی خود را از سر بگیرند. سطح حمایت 5.70 دلاری می‌تواند در صورت فروش، تخفیفی برای قیمت‌ها ایجاد کند.

تصویر 227
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

به نظر می‌رسد که RSI درست زیر سطح 50 است، که نشان می‌دهد فضایی برای پتانسیل صعودی بیشتر در بازار وجود دارد. RSI در 4 ساعت در حال حاضر در 46.30 است. میانگین باند بولینگر 5.78 دلار است که درست کمتر از قیمت فعلی بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک حرکت صعودی قوی را نشان می دهد. قیمت‌های جفت UNI/USD امید به خروج از یک خط روند نزولی بلندمدت را ایجاد می‌کند. بازار همچنین شاهد پشتیبانی خوب خرید نزدیک به 5.70 دلار است که می تواند منجر به افزایش پتانسیل افزایش قیمت ها شود. احساسات کلی بازار صعودی است و انتظار می‌رود تا زمانی که خریداران کنترل بازار را حفظ کنند، قیمت‌های Uniswap به افزایش خود ادامه دهند. با این حال، اگر فشار فروش افزایش یابد، می توانیم شاهد بازگشت قیمت UNI/USD به سطح حمایت 5.70 دلار باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.