منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD علیرغم تشدید حرکت نزولی تصحیح می‌کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD علیرغم تشدید حرکت نزولی تصحیح می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که ارزش UNI/USD در چند ساعت گذشته در حال کاهش مداوم بوده است. ارزش اکنون به زیر سطح 7.00 دلار کاهش یافته است و در حال حاضر در 6.56 دلار معامله می شود. این روند نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا بازار همچنان نزولی است. بازار امروز با مقاومت 6.69 دلاری باز شد و در اولین ساعات معاملات به سطح حمایت 6.39 دلار رسید.

سکه 2
منبع: Coin360

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 0.77 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر زیر سطح 7.00 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته برای UNI/USD در حال حاضر 144 میلیون دلار و ارزش بازار آن 4.8 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: UNI/USD پس از خرید نزولی به 6.56 دلار سقوط کرد

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت Uniswap یک الگوی مثلث نزولی را نشان می دهد که با اقدام اخیر قیمت شکل می گیرد. این الگو به عنوان یک شاخص نزولی در نظر گرفته می شود، به این معنی که احتمالاً بازار در آینده نزدیک به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. الگوی مثلث با اتصال اوج های 6.39 دلار به پایین 6.69 دلار شکل گرفته است.

تصویر 132
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

SMA 50 در حال حاضر زیر 200 SMA است که یک علامت نزولی است. 50 SMA در حال حاضر 6.48 دلار است، در حالی که 200 SMA 6.51 دلار است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و احتمالاً بازار به روند نزولی خود ادامه می دهد.

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 56.43 است که در محدوده فروش بیش از حد است. این به این معنی است که بازار در حال حاضر نزولی است اما ممکن است در آینده نزدیک شاهد یک معکوس باشیم. میانگین متحرک (MA) روی 6.67 دلار ایستاده است که درست زیر قیمت فعلی بازار 6.69 دلار مقاومت است. این نشان می دهد که بازار احتمالاً در آینده نزدیک به روند نزولی خود ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: خرس‌ها کنترل را به دست می‌گیرند زیرا قیمت‌های UNI پشتیبانی کلیدی را در 6.39 دلار نقض می‌کنند.

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. گاو برای مدت کوتاهی کنترل بازار را در دست داشت زیرا ارزش آن از 5.50 دلار به 8.50 دلار در عرض چند روز افزایش یافت. با این حال، خرس ها از آن زمان کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت ها را پایین آوردند. امروز UNI/USD احتمالاً به روند نزولی خود ادامه خواهد داد زیرا بازار همچنان نزولی است.

تصویر 134
نمودار 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکت نزولی قیمت را برای امروز تایید می‌کند، زیرا در یک منحنی نزولی بسیار خفیف در شاخص 37 قرار دارد و تقریباً نزدیک به همان امتیاز در نوسان است. SMA50 نیز بسیار پایین تر از منحنی SMA200 است که نشان می دهد احتمال نزولی بازار در کوتاه مدت بیشتر است. خط 50 MA در 6.76 دلار است در حالی که خط 200 MA در 7.15 دلار بسیار بالاتر از آن ایستاده است، که بیشتر بازار نزولی برای جفت UNI/USD را در کوتاه مدت تأیید می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap استنباط می‌کند که خرس‌ها در حال حاضر بازار را کنترل می‌کنند، اما گاوها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. UNI/USD ممکن است در کوتاه مدت دچار یک شکست نزولی شود زیرا بازار همچنان نزولی است. هر دو نمودار بازه زمانی 1 روزه و 4 ساعته در منطقه نزولی قرار دارند که نشان می دهد بازار احتمالاً به روند نزولی خود ادامه می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.