منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI / USD صعودی برای 24 ساعت آینده

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI / USD صعودی برای 24 ساعت آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی کامل را در بازار نشان می دهد زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 1.08 درصد افزایش یافتند. سکه در قیمت 6.18 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری 6.38 دلار روبرو می شود. از سوی دیگر، پشتیبانی قوی نزدیک به 5.97 دلار دارد. تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که اگر گاوها در کنترل باقی بمانند، قیمت ها ممکن است افزایش یافته و سطح 7 دلار را لمس کنند. از سوی دیگر، یک متقاطع نزولی ممکن است منجر به کاهش قیمت شود و ممکن است حمایت نزدیک به 5.50 دلار را پیدا کند.

قیمت جفت UNI/USD در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و در حال حاضر، 6.18 دلار معامله می شود. ارزش بازار سکه نیز به 4,536,163,754 دلار کاهش یافته و حجم معاملات 24 ساعته در بازار 175 میلیون دلار است.

اقدام قیمت Unswap در نمودار قیمت یک روزه: UNI/USD یک الگوی فراگیر صعودی را تشکیل می‌دهد

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها بالا و پایین تر را تشکیل داده اند تا نشان دهنده روند صعودی در بازار باشد. جفت UNI/USD احتمالاً کاهش خواهد یافت زیرا با مقاومت 6.38 دلاری روبرو است. و حمایت از 5.97 دلار. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد بازار می شوند.

تصویر 98
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

علاوه بر این، میانگین های متحرک نیز نشان دهنده یک متقاطع صعودی است زیرا خط SMA 50 روزه (آبی) از خط SMA 20 روزه (قرمز) عبور کرده است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در 70 سطح معامله می شود، بدون شرایط خرید یا فروش عمده. نشانگر MACD نیز نشان دهنده روند صعودی است زیرا خط سیگنال (آبی) از بالای هیستوگرام عبور کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: خرس ها با معامله قیمت های UNI/USD نزدیک به 6.18 دلار ظاهر می شوند.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل Uniswap نشان می دهد که دارایی دیجیتال در یک روند نزولی معامله می شود زیرا اوج های پایین و پایین تر را تشکیل می دهد. خرس ها با کاهش مجدد قیمت ها پس از صعود اخیر ظاهر شده اند. خریداران در بازه زمانی 4 ساعته احتمالا با مقاومتی نزدیک به 6.38 دلار و حمایت نزدیک به 5.97 دلار روبرو خواهند شد.

تصویر 99
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در 54 سطح معامله می شود، بدون هیچ شرایط خرید یا فروش عمده. نشانگر MACD نیز نشان دهنده روند نزولی است زیرا خط سیگنال (آبی) از زیر هیستوگرام عبور کرده است. خط SMA 50 روزه (آبی) بالاتر از خط SMA 20 روزه (قرمز) حرکت می کند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها در سطوح مهم معامله می شوند زیرا نمودار یک روزه UNI/USD نشان دهنده روند صعودی است، در حالی که بازه زمانی 4 ساعته روند نزولی را نشان می دهد. دارایی دیجیتال ممکن است با فشار فروش نزدیک به سطح 6.38 دلار مواجه شود و خریداران ممکن است نزدیک به سطوح 5.97 دلار ظاهر شوند. تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که خرس ها در کنترل باقی خواهند ماند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.