منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD در نزولی قوی با کاهش قیمت به 8.28 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD در نزولی قوی با کاهش قیمت به 8.28 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد که ارزش UNI/USD را به 8.28 دلار کاهش داده است. بازار یک جهش صعودی داشت که در برابر 9.10 دلار مقاومت پیدا کرد، که باعث شد بازار سقوط کند و به سمت پایین برگردد. بازار زیر سطح 8.13 دلار معامله می شود، که یک منطقه حمایتی کلیدی است که دیروز شکسته شد. اگر بازار بتواند بالاتر از سطح 9.10 دلار بماند، این شانس برای بازار وجود دارد که حمایت پیدا کند و دوباره به سمت بالا حرکت کند. با این حال، اگر بازار به زیر سطح 8.13 دلار برسد، احتمالاً به سمت سطح 7 دلار می رود.

با تشدید فشار فروش، بازار کلی جفت UNI/USD در حال کاهش است. جفت UNI/USD حرکت نزولی ثابتی را نشان می دهد زیرا دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 6.52 درصد کاهش یافته است. جفت ارز قبلاً به 9.10 دلار رسیده بود، اما گاوها نتوانستند روند صعودی را حفظ کنند و قیمت ها به زیر سطح حمایت کلیدی 8.13 دلار کاهش یافتند. ارزش بازار این دارایی دیجیتال در حال حاضر 6,158,062,790 دلار است که در جایگاه شانزدهم در بازار کلی قرار دارد و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 273,683,245 دلار است.

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: جفت UNI/USD در روند نزولی

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. مدتی است که قیمت ها بین 8.13 تا 9.10 دلار باقی مانده است، اما یک شکست نزولی رخ داده است که قیمت ها را به سطح 8.28 دلار کاهش داده است.

تصویر 6
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

خط MA 50 روزه در حال حاضر 7.21 دلار و خط MA 200 روزه 7.83 دلار است که نشان می دهد بازار در بلندمدت در یک روند نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 32.46 قرار دارد و در حال کاهش است، که نشان می‌دهد بازار باید بیشتر سقوط کند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده نزولی قرار دارد و به سمت پایین تر حرکت می کند.

قیمت Uniswap در تحلیل 4 ساعته: توسعه اخیر

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه‌دار است که احتمالاً سر بازار را پایین‌تر خواهد دید. جفت UNI/USD از زمانی که به سطح 9.10 دلار رسیده است، در حال نزول بوده و در سطح 8.13 دلار پشتیبانی شده است، که یک سطح کلیدی برای تماشا است.

تصویر 7
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

بازار در حال حاضر زیر خط MA 50 روزه و خط MA 200 روزه است که نشان می دهد بازار در بلندمدت در یک روند نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر به زیر سطح 50 حرکت می کند که یک علامت نزولی است. شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) زیر خط صفر است و به سمت پایین تر حرکت می کند که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 8.13 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 8.13 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می‌رسد که گاوها برای دفاع از سطح 8 دلار با تشدید فشار فروش دست‌پاچه می‌شوند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.