منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD در نزولی قوی با کاهش قیمت به 6.75 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD در نزولی قوی با کاهش قیمت به 6.75 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد که ارزش UNI/USD را به 6.75 دلار کاهش داده است. بازار یک جهش صعودی داشت که مقاومتی در برابر 7.44 دلار پیدا کرد که باعث شد بازار سقوط کند و به سمت پایین برگردد. بازار زیر سطح 6.70 دلار معامله می شود، که یک منطقه حمایتی کلیدی است که دیروز شکسته شد. اگر بازار بتواند بالاتر از سطح 7.44 دلار بماند، این شانس برای بازار وجود دارد که حمایت پیدا کند و دوباره به سمت بالا حرکت کند. با این حال، اگر بازار به زیر سطح 6.70 دلار سقوط کند، احتمالاً به سمت سطح 6 دلار می رود.

با تشدید فشار فروش، بازار کلی جفت UNI/USD در حال کاهش است. جفت ارز UNI/USD با کاهش نزدیک به 8.74 درصدی دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته، حرکت نزولی ثابتی را نشان می دهد. جفت ارز قبلاً به 7.44 دلار رسیده بود، اما گاوها نتوانستند روند صعودی را حفظ کنند و قیمت ها به زیر سطح حمایت اصلی در 6.70 دلار کاهش یافتند. ارزش بازار این دارایی دیجیتال در حال حاضر 4,952,780,957 دلار است که در CoinMarketCap در رتبه 40 قرار دارد و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 201,721,978 دلار است.

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: جفت UNI/USD در روند نزولی

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین حد و بالاترین پایین‌تر رسیده است. مدتی است که قیمت ها بین 6.70 تا 7.44 دلار باقی مانده است، اما یک شکست نزولی رخ داده است که قیمت ها را به سطح 6.75 دلار کاهش داده است.

تصویر 235
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

خط MA 50 روزه در حال حاضر 7.21 دلار و خط MA 200 روزه 7.83 دلار است که نشان می دهد بازار در بلندمدت در یک روند نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 32.46 قرار دارد و در حال کاهش است، که نشان می‌دهد بازار باید بیشتر سقوط کند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده نزولی قرار دارد و به سمت پایین تر حرکت می کند.

قیمت Uniswap در تحلیل 4 ساعته: توسعه اخیر

در نمودار 4 ساعته، تحلیل قیمت Uniswap یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه‌دار است که احتمالاً سر بازار را پایین‌تر خواهد دید. جفت ارز UNI/USD از زمانی که به سطح 7.44 دلار رسید در حال نزول بوده و در سطح 6.70 دلار پشتیبانی شده است، که یک سطح کلیدی برای تماشا است.

تصویر 234
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

بازار در حال حاضر زیر خط MA 50 روزه و خط MA 200 روزه است که نشان می دهد بازار در بلند مدت در یک روند نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر به زیر سطح 50 حرکت می کند که یک علامت نزولی است. شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) زیر خط صفر است و به سمت پایین تر حرکت می کند که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 6.75 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 6.70 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می رسد که گاوها برای دفاع از سطح 7 دلار با تشدید فشار فروش دست به تلو تلو خوردن می زنند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.