منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD به شدت در 8.06 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD به شدت در 8.06 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا زیر سطح مقاومت 8.41 دلار معامله می شود. اگر کاهش قیمت ها ادامه یابد، احتمالاً حمایت در سطح 7.87 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، در صورت افزایش قیمت ها، احتمالاً مقاومت در سطح 8.41 دلار یافت می شود. جفت UNI/USD در حال حاضر با قیمت 8.06 دلار معامله می شود و 14.31 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار این توکن 5.9 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 152 میلیون دلار است.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: با مداخله خرس ها، قیمت دوباره در روند نزولی قرار گرفت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap نشان می دهد که خرس ها پس از مواجهه با حرکت صعودی اخیر بازگشته اند. گاوها دیروز سعی کردند قیمت را بالا ببرند، اما خرس ها با موفقیت توانستند حرکت خود را مهار کنند و یک بار دیگر موقعیت برنده خود را تضمین کنند. این قیمت کاهش یافته و اکنون در سطح 8.06 دلار قرار دارد.

تصویر 166
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات در طول روز زیاد است زیرا باندهای بولینگر در یک منطقه بزرگتر گسترش می یابد. این باعث شده است که باند بالایی بولینگر به سطح 8.55 دلار برسد، در حالی که باند بولینگر پایینی در 7.57 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 48.40 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید به دلیل نزدیک ماندن. به سطح 50 نشانگر MACD نیز با عبور خط سیگنال (آبی) از خط MACD (قرمز) با یک تقاطع نزولی روبرو است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

خرس ها برتری خود را کاملاً چشمگیر حفظ می کنند، زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. قیمت در حال حاضر در سطح 8.06 دلار معامله می شود و انتظار می رود به زودی از اینجا کاهش یابد. خط روند کوتاه مدت نیز به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده یک علامت نزولی عمده است.

تصویر 165
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

MACD 4 ساعته نشان دهنده یک متقاطع نزولی است که نشانه ای از کاهش بیشتر قیمت در کوتاه مدت است. شاخص RSI در بازه زمانی 4 ساعته نیز به سمت منطقه اشباع فروش پیش می رود زیرا در حال حاضر روی 46.96 قرار دارد. اگر به زیر این سطح برود، نشان‌دهنده این است که خرس‌ها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. باند بولینگر بالایی و باند بولینگر پایینی به سمت یکدیگر حرکت می کنند، که ممکن است نشان دهنده فشار قیمت آتی باشد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 8.06 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 7.87 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می‌رسد که گاوها برای دفاع از سطح 8.41 دلار با تشدید فشار فروش دست‌پاچه می‌شوند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.