منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD به دلیل مانع نزولی در 5.37 دلار متوقف شد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD به دلیل مانع نزولی در 5.37 دلار متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته برتری نسبت به بازار داشته اند. اکشن قیمت فعلی حرکت منفی را نشان می دهد. ارزش UNI/USD با زیان 0.21 درصدی به 5.37 دلار کاهش یافته است. اگر قیمت UNI با چشم انداز نزولی ادامه یابد، احتمالاً به سمت منطقه حمایتی 5.34 دلار کاهش می یابد. این قیمت در حال حاضر رتبه 17 را در ارزهای دیجیتال دارد. اگر نتواند این پشتیبانی را حفظ کند، توکن می تواند به سمت 5 دلار و احتمالاً پایین تر سقوط کند. حجم معاملات 24 ساعته با 55.18 درصد افزایش به 47,619,850 دلار رسید و ارزش بازار برای جفت UNI/USD در حال حاضر 4,091,433,018 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار 1 روزه

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Uniswap نشان می دهد که کریپتو در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. اختلال در روند صعودی به خرس ها این امکان را داده است که با موفقیت با وضعیت نامطلوب مقابله کنند. قیمت 5.37 دلار است و در صورت ادامه افزایش فعالیت فروش، کاهش ارزش اضافی رخ خواهد داد. نوسانات در حال افزایش است که به طور کلی نشانه نامطلوبی از حرکات آتی بازار است. ارزش فعلی باند بولینگر بالا 6.535 دلار است، در حالی که ارزش فعلی باند بولینگر پایین 5.306 دلار است.

تصویر 350
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی Uniswap (RSI) در حال حاضر روی 48.86 است و نزدیک به محدوده خرید بیش از حد است که نشان می دهد احتمالاً قیمت ها به زودی دوباره افزایش خواهند یافت. خط میانگین متحرک همگرایی و واگرایی (MACD) زیر خط سیگنال قرار دارد که نشانه حرکت نزولی است.

UNI/USD در تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین توسعه

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته ارز دیجیتال UNI/USD نزولی است زیرا بازار سطح مقاومتی 5.43 دلاری را که قبلاً استفاده شده بود را رد کرد، قبلاً به عنوان مقاومت سکه عمل می کرد. Uniswap با چشم انداز نزولی در 24 ساعت گذشته ادامه داده است. در این مدت، قیمت Uniswap 55.18 درصد کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.37 دلار معامله شد. پس از یک حرکت اولیه، نوسانات بازار با تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap آشکار می شود. این نشان می دهد که قیمت Uniswap در برابر نوسانات در هر جهت آسیب پذیرتر می شود و ویژگی های نزولی بیشتری را نشان می دهد.

تصویر 351
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

حد بالای باند بولینگر 6.059 دلار است، در حالی که حد 5.091 دلار است که قیمت فعلی بازار و اولین سطح حمایت است. خط سیگنال بالای خط MACD است که یک سیگنال رو به پایین را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 31.46 معامله می شود که حرکت نزولی را نشان می دهد. این نشان می دهد که در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است به زودی بهبود قیمت اتفاق بیفتد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای نتیجه گیری از شرایط منفی برای ارزهای دیجیتال، تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته زیر UNI کاهش قیمت را امروز پیش بینی می کند. در نتیجه تلاش خرس ها برای حفظ شتاب قوی خود، قیمت به محدوده 5.37 دلار کاهش یافته است. با این حال، بازار در حال حاضر تحت تسلط خرس ها است و کاهش نوسانات به نفع آنها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.