منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD برای شکستن بالاتر از سقف روزانه 26.7 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD برای شکستن بالاتر از سقف روزانه 26.7 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Uniswap امروز صعودی است.
  • UNI/USD در آخر هفته پایین ترین سطح خود را در 24.5 دلار تعیین کرد.
  • Uniswap در حال حاضر با قیمت 26.2 دلار معامله می شود.

امروز، قیمت Uniswap افزایش یافته است و از کاهش به 24.5 دلار در آخر هفته بهبود یافته است. در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود که UNI/USD قبل از رسیدن به اوج دیگر در 27.5 دلار، بیشتر افزایش یابد.

امروز، قیمت Uniswap افزایش یافته است و از کاهش به 24.5 دلار در آخر هفته بهبود یافته است. در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود که UNI/USD پیش از رسیدن به اوج دیگر در 26.7 دلار، بیشتر افزایش یابد. حجم بالایی از تراکنش ها در صرافی غیرمتمرکز به دلیل کارمزدهای پایین آن انجام می شود.

قیمت UniSwap همچنان صعودی است، زیرا در چند روز گذشته اندکی روند صعودی داشته است. آخرین باری که ما آن را تجزیه و تحلیل کردیم، ارزش معاملاتی آن 24.2 دلار بود که 25.8 دلار است، افزایش 1٪. به نظر می رسد UNI/USD مقاومت قوی 26 دلار را شکسته است و احتمالاً به سمت مقاومت قوی بعدی 28 دلار می رود. در این مرحله، هنوز خیلی زود است که بگوییم UniSwap یک روند صعودی ایجاد کرده است زیرا باید ببینیم آیا قیمت می تواند روی 27.5 دلار باقی بماند یا خیر.

به نظر می رسد UNI/USD مقاومت قوی 26 دلار را شکسته است و احتمالاً به سمت مقاومت قوی بعدی 27 دلار می رود. در این مرحله، هنوز خیلی زود است که بگوییم UniSwap یک روند صعودی ایجاد کرده است زیرا باید ببینیم آیا قیمت می تواند روی 27.5 دلار باقی بماند یا خیر.

UNI/USD مقاومت قوی 26 دلار را شکسته است و در آستانه شکستن مقاومت قوی بعدی 27 دلار است. در این مرحله، خیلی زود است که بگوییم UniSwap یک روند صعودی ایجاد کرده است زیرا باید ببینیم که آیا قیمت می تواند روی 27.5 دلار باقی بماند یا خیر.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: UNI قرار است بالاتر برود؟

قیمت Uniswap تمایلات نزولی قابل توجهی را نشان می دهد، به طوری که نمودار 4 ساعته امروز 26 دلار را آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD برای شکستن به بالاترین سطح روزانه 26.7 دلار 1
نمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

قیمت Uniswap در اواخر اکتبر، چهار ماه پس از بازگشت از پایین‌ترین نقطه، دوباره شروع به کاهش کرد. پس از دو بار تلاش برای دستیابی به 27.5 دلار در نیمه دوم اکتبر، قبل از سقوط در 27 ام، بالاترین قیمت تا حدودی بالاتر در 28.4 دلار ثبت شد. در ابتدای نوامبر نیز همین اتفاق افتاد، با بالاترین سطح بسیار کمی بالاتر در 27.3 دلار پیش از اینکه بار دیگر به پایین ترین حد خود رسید.

قیمت Uniswap در اواسط نوامبر شروع به شکستن از پایین ترین سطح تاریخ خود کرد و تقریباً به بالاترین حد تاریخ 26 دلار قبل از ایجاد روند نزولی فعلی رسید.

قیمت UNI/USD در آخر هفته شروع به بازگشت کرد و به بالای 25 دلار رسید. UNI/USD در طول شب به زیر 26 دلار سقوط کرد، سپس اندکی افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

UNI/USD در زمان انتشار حدود 26.22 دلار معامله می شود. انتظار می‌رود UNI/USD در 24 ساعت آینده مقاومت 26 دلاری را آزمایش کند. اگر بتواند از مرز عبور کند، قیمت می تواند به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 27.5 دلار برسد و در این فرآیند به بالاترین سطح خود برسد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.