منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با تشدید روند صعودی به بالای 9.01 دلار می‌رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با تشدید روند صعودی به بالای 9.01 دلار می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap جلسه معاملات روزانه بازار را با قیمت 9.01 دلار باز کرد، زیرا گاوها پس از بسته شدن دیروز در 8.77 دلار به صعود ادامه دادند. گاوهای بازار قیمت‌های UNI/USD را تا 9.07 دلار بالا بردند، اما با برخی فشارهای فروش مواجه شدند که باعث شد قیمت کمی به جایی که در حال حاضر حدود 9.01 دلار معامله می‌شود، بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD کمی زیر سطح 9.07 دلار تثبیت شده است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. قیمت ها بین 8.77 دلار تا 9.01 دلار در حال حرکت بوده که نسبت به قیمت های قبلی خود در 24 ساعت گذشته 1.86 درصد افزایش داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: UNI/USD یک الگوی فراگیر صعودی را تشکیل می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت‌های Uniswap در نمودار قیمت یک روزه نشان می‌دهد که UNI/USD یک الگوی فراگیر صعودی تشکیل داده است که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت شمع غرق‌کننده 9.01 دلار و پایین‌ترین قیمت آن 8.77 دلار است که بر اساس تحلیل قیمت Uniswap، از بالا و پایین شمع قبلی بیشتر است. این نشان می دهد که گاوها قیمت ها را بالاتر می برند و می توانند آنها را از سطح مقاومت 9.01 دلاری عبور دهند. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که قیمت ها می توانند در آینده نزدیک افزایش پیدا کنند. سطح مقاومت 9.01 دلاری ممکن است شکسته شود، که راه را برای رسیدن قیمت ها به بالاترین حد جدید هموار می کند.

تصویر 61
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

RSI نیز بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد حرکت صعودی در بازار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی به سمت منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت اصلاح شوند. خط MACD از بالای خط سیگنال عبور می کند که نشانه دیگری از حرکت صعودی در بازار است. نوسانگر استوکاستیک نیز در قلمروی بیش از حد خرید قرار دارد، که نشان می دهد عقب نشینی قریب الوقوع است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD از اوج‌ها بازمی‌گردد و گاوها نفس می‌کشند

قیمت‌های Uniswap در بازه زمانی 4 ساعته افزایش یافتند، اما با نفس کشیدن گاوها اندکی کاهش یافتند. قیمت ها درست زیر سطح مقاومت 9.01 دلار معامله می شوند و در صورت شکسته شدن این سطح، می توانند روند صعودی خود را از سر بگیرند. سطح حمایت 8.77 دلاری می‌تواند در صورت فروش، تخفیفی برای قیمت‌ها ایجاد کند.

تصویر 60
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

RSI دقیقاً زیر سطح 70 قرار دارد که نشان می دهد فضایی برای پتانسیل صعودی بیشتر در بازار وجود دارد. تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که خط MACD از بالای خط سیگنال عبور می کند که یک علامت صعودی است. اسیلاتور Stochastic نیز در محدوده خرید بیش از حد است، که نشان می دهد ممکن است یک اصلاح روی کارت باشد. علاوه بر این، خطوط میانگین متحرک (MA) در تراز صعودی دیده می‌شوند که نشان می‌دهد گاوها می‌توانند قیمت‌ها را در آینده نزدیک بالاتر ببرند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک حرکت صعودی ثابت را نشان می دهد. قیمت‌های جفت UNI/USD امیدهایی را برای خروج از یک خط روند نزولی بلندمدت ایجاد می‌کند. بازار همچنین شاهد حمایت خرید خوب نزدیک به 8.77 دلار است که می تواند منجر به افزایش پتانسیل افزایش قیمت ها شود. احساسات کلی بازار صعودی است و انتظار می‌رود تا زمانی که خریداران کنترل بازار را حفظ کنند، قیمت‌های Uniswap به افزایش خود ادامه دهند. با این حال، اگر فشار فروش افزایش یابد، می توانیم شاهد بازگشت قیمت UNI/USD به سطح حمایت 8.77 دلار باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.