منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با بازگشت به 6.26 دلار بازگشتی محکم را ثبت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با بازگشت به 6.26 دلار بازگشتی محکم را ثبت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD امروز صعودی است و به نظر می رسد با ادامه افزایش قیمت به روند صعودی خود ادامه دهد. قیمت UNI/USD کریپتوکارنسی میم از ابتدای امروز در مسیر مثبتی قرار داشته است و از حدود 06.06 دلار در ساعات اولیه به قیمت معاملاتی فعلی آن به بیش از 6.10 دلار رسیده است. به نظر می‌رسد که مقاومت در سطح 6.26 دلار باشد، اگر قیمت این مقدار را بشکند، می‌تواند قیمت‌های بالاتر را آزمایش کند، در حالی که شکستن زیر 5.87 دلار می‌تواند نشان‌دهنده اصلاح کاهشی برای سکه باشد. Uniswap در روز گذشته 2.93 درصد افزایش یافته است و حجم معاملات آن به 82 میلیون دلار رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، UNI ارزش بازار زنده 4.6 میلیارد دلاری داشت و با 6.10 دلار در رتبه 18 قرار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار یک روزه: UNI بیش از 6.26 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap برای جفت UNI/USD چشم انداز صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت بالاتر از سطح 6.10 دلار است. گاوها کنترل کامل بازار را در دست دارند زیرا قیمت بالاتر از میانگین متحرک 50 و 100 روزه است. علاوه بر این، اگر قیمت به افزایش خود ادامه دهد و از مقاومت 6.26 دلار عبور کند، ممکن است قیمت های بالاتر را آزمایش کند.
تصویر 362
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 43.01 است که نشان می دهد فضای بیشتری برای افزایش قیمت ها برای خریداران وجود دارد. علاوه بر این، حد بالای باند بولینگر، که نشان دهنده بزرگترین مقاومت برای UNI است، در 6.872 دلار موجود است. حد پایین باند بولینگر، که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال میم است، اکنون 5.511 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نگاهی به تحلیل قیمت ساعتی Uniswap نیز چشم‌انداز بلندمدت صعودی را نشان می‌دهد. به نظر می رسد بازار نیز در حال انقباض است، که ممکن است نشانه ای از افزایش نوسانات در آینده باشد. در نتیجه، قیمت UNI کمتر بین افراطی ها نوسان می کند. باند بالایی باند بولینگر، یا 6.529 دلار، نشان دهنده بزرگترین مقاومت قیمت UNI است. مرز پایین باند بولینگر، که نشان دهنده قوی ترین حمایت UNI است، 5.697 دلار است.

تصویر 361
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نیز در نمودار ساعتی روند صعودی دارد، که نشان می‌دهد احساسات صعودی پیرامون Uniswap وجود دارد. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 49.33 است که نشان می دهد خریداران می توانند در آینده نزدیک قیمت ها را بالاتر ببرند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD همچنان در مسیر صعودی قرار دارد و احتمالاً در آینده نزدیک نیز همینطور باقی خواهد ماند. مقاومت در 6.26 دلار موجود است و در صورت ادامه حرکت صعودی ممکن است شکسته شود. RSI و میانگین متحرک نیز نشان می دهد که خریداران کنترل بازار را در دست دارند که می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود. سرمایه گذاران باید در روزها و هفته های آینده به Uniswap توجه کنند تا ببینند آیا روند صعودی خود ادامه خواهد داد یا خیر