منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با افزایش قیمت ها به 6.63 دلار به روند صعودی ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با افزایش قیمت ها به 6.63 دلار به روند صعودی ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap امروز در روند صعودی قرار دارد و جفت UNI/USD تا مرز 6.63 دلار افزایش یافت. گاوها از ابتدای امروز کنترل بازار را در دست داشتند و به نظر می رسد قصد ندارند به این زودی ها متوقف شوند. جو بازار در حال حاضر مثبت است و معامله گران انتظار دارند امروز فشار بیشتری داشته باشند و جفت UNI/USD تا مرز 6.63 دلار افزایش یافت. قیمت توکن در حال حاضر از 6.60 دلار به حدود 6.63 دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش بیش از 8.6 درصدی است.

مقاومت برای جفت UNI/USD در 6.77 دلار است و شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به حرکت به سمت مرز 6.70 دلار شود. پشتیبانی در 65 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت به سطح 60 دلار شود. حجم معاملات 24 ساعته Uniswap بیش از 135 میلیون دلار است که با توجه به شرایط فعلی بازار، رقم قابل توجهی است، در حالی که ارزش بازار به 5.05 میلیارد دلار افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار 1 روزه

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap یک روند صعودی را نشان می دهد، به طوری که جفت UNI/USD در حال حاضر با قیمت 6.63 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش بیش از 4 درصدی در 24 ساعت گذشته است. نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن اندک است و ارز دیجیتال کمتر در برابر تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب پذیر است. حد بالای باند بولینگر 6.729 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر در حال حاضر 5.046 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای UNI عمل می کند.

تصویر 438
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 59.98 است که نشان می دهد روند صعودی هنوز به پایان نرسیده است زیرا شاخص هنوز در منطقه خرید خود است. علاوه بر این، خط همگرایی و همگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در حالت خرید قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین توسعه

نمودار 4 ساعته یک روند صعودی قوی را نشان داده است، به طوری که قیمت از سطوح مقاومت چندگانه عبور کرده است. با توجه به مومنتوم مثبت، قیمت به طور موثر در حاشیه 6.63 دلار بهبود یافته است و به نظر می رسد که ممکن است به زودی از سطح 6.7 دلار عبور کند. در مجموع، عملکرد فعلی قیمت Uniswap نشان می‌دهد که در یک روند صعودی قرار دارد و پتانسیل رسیدن به اوج‌های جدید در آینده نزدیک را دارد.

تصویر 437
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 60.99 قرار دارد که نشان می دهد احساسات کلی بازار مثبت است و گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خط MACD نیز بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد خریداران بر بازار تسلط داشته اند. به نظر می‌رسد نوسانات بازار از جهتی صعودی پیروی می‌کند و این روند احتمالاً فضای بیشتری برای حرکت به سمت هر دو حد خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و پتانسیل رسیدن به اوج های جدید در آینده نزدیک را دارد. عملکرد فعلی قیمت نشان می‌دهد که Uniswap احتمالاً در آینده نزدیک از مرز 6.63 دلار عبور خواهد کرد و تا زمانی که احساسات بازار مثبت باشد، احتمالاً رشد بیشتری را تجربه خواهد کرد.