منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با افزایش قیمت به 5.52 دلار، قدرت صعودی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با افزایش قیمت به 5.52 دلار، قدرت صعودی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی را برای روز نشان می دهد. قیمت در طول بیست و چهار ساعت گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است و اکنون در مارک 5.52 دلار قرار دارد. چند ساعت گذشته برای خریداران بسیار دلگرم کننده بوده است، زیرا قیمت با سهولت نسبی از سطح حمایت 5.36 دلار عبور کرد. علیرغم مواجهه با مقداری مقاومت در قیمت 5.61 دلار، حرکت صعودی غالب شده است و به نظر می رسد در این مسیر مثبت ادامه یابد. این روند برای امروز مستمر بوده و گاوها در حال گسترش دامنه خود هستند.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: قیمت بدون محدودیت به سمت مقصد حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap نشانه های دلگرم کننده ای را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا قیمت از حرکت صعودی پیروی می کند. قیمت در طول روز شتاب کافی دریافت کرد که این امکان را برای آن فراهم کرد تا به سطح 65.45 دلار برسد. UNI/USD در 24 ساعت گذشته نزدیک به 0.73 درصد افزایش یافته است و این روند احتمالا برای مدتی دیگر ادامه خواهد داشت. حجم معاملات 24 ساعته نیز نشانه مثبتی از رشد را نشان می دهد زیرا اکنون به 98 میلیون دلار رسیده است و ارزش بازار 4.20 میلیارد دلار نیز به ثبت رسیده است.

تصویر 437
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

نمودار MACD برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap روند صعودی را بیشتر تایید می کند زیرا منحنی صعودی را نشان می دهد که به سود بیشتر در آینده نزدیک اشاره می کند. اندیکاتور RSI روی 43.42 قرار دارد که نشان دهنده افزایش فشار خرید است. به طور کلی، به نظر می رسد که گاوها کنترل کامل بازار را در دست دارند و این احتمال وجود دارد که UNI/USD برای مدتی آینده به این مسیر صعودی ادامه دهد. باندهای بولینگر نیز در حال باریک شدن هستند که نشانه افزایش نوسانات و افزایش احتمالی قیمت است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: معایب قیمت به 5.52 دلار نزدیک به نقطه مقاومت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار 4 ساعته، UNI/USD در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می‌شود، زیرا قیمت‌ها پس از رسیدن به حد بالای کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 438
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر منقبض شده اند که نشان می دهد بازار در حال تحکیم است. حد بالایی باند بولینگر 5.56 دلار و حد پایین آن 5.34 دلار است. RSI در حال حاضر روی 49.87 است و نشان می‌دهد که با کاهش قیمت‌ها، بازار نسبت به سطوح بیش‌خرید کاهش یافته است. هیستوگرام MACD منقبض می شود که نشان می دهد حرکت صعودی در حال کاهش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های UNI در حال حاضر به صورت صعودی معامله می‌شوند و احتمالاً در کوتاه‌مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، خرس‌ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه‌های حیات کرده‌اند و برای اینکه UNI/USD به سمت بالاتر حرکت کند، یک شکست بالاتر از سطح 5.52 دلار مورد نیاز است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.