منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با افزایش فشار خرید، روند صعودی را در 6.51 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD با افزایش فشار خرید، روند صعودی را در 6.51 دلار نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت Uniswap برای امروز نشان می دهد که بازار روند صعودی را نشان می دهد و به سمت سطوح بالاتر پیش می رود. بازار بخش معاملات امروز را با حرکت صعودی باز کرد و از حمایت 6.46 دلار به بالاترین سطح 6.64 دلار رسید، اما نتوانست آن را بشکند و به سمت سطح حمایت عقب نشینی کرد. با این حال، فشار نزولی وارد شد و قیمت در ساعات پایانی معاملات به 6.46 دلار کاهش یافت، اما از آن زمان به طور پیوسته افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، Uniswap با قیمت 6.51 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش 0.52 درصدی در 24 ساعت گذشته است که در مقایسه با سایر دارایی‌های دیجیتال چشمگیر است. هر چه فشار خرید با افزایش حجم معاملات افزایش یابد، انتظار می‌رود UNI/USD در آینده نزدیک بیشتر افزایش یابد. ارزش بازار Uniswap نیز در حال افزایش است و در حال حاضر 4.96 میلیارد دلار است و حجم تجارت 24 ساعته حدود 84 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: UNI حرکت صعودی را در 6.51 دلار نشان می دهد

نمودار یک روزه Uniswap یک روند صعودی واضح را نشان می دهد که قیمت به طور مداوم به سمت سطوح بالاتر حرکت می کند همانطور که قبلا ذکر شد. نمودار همچنین پشتیبانی قوی 6.46 دلاری را نشان می دهد که خریداران برای بالا بردن بیشتر قیمت باید آن را بشکنند. علاوه بر این، مقاومت در برابر 6.64 دلار وجود دارد که Uniswap قبلاً رد شده بود، و سرمایه گذاران باید بر این مانع غلبه کنند تا UNI/USD را بالاتر بفرستند.

تصویر 11
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) و SMA 200 روزه نیز روند صعودی دارند که نشان دهنده یک تمایل صعودی کلی در بازار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 59.98 قرار دارد که افزایش فشار خرید را نشان می دهد و در صورت ادامه ورود خریداران به بازار، احتمالاً UNI/USD را در جلسات معاملاتی بعدی بالاتر می فرستد. اندیکاتور MACD یک متقاطع مثبت نشان می دهد زیرا سکه از منطقه عرضه خارج شد. خط آبی از خط نارنجی در سمت بالا عبور کرد. این منجر به افزایش شدید قیمت سکه در یک بازه زمانی 24 ساعته شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

با نگاهی به نمودار ساعتی، نشان می دهد که تحلیل قیمت Uniswap از ابتدای جلسه معاملاتی امروز در یک روند صعودی معامله می شود، با وجود رد 6.64 دلار، قیمت در حال حاضر در سطح بالاتری معامله می شود و در نزدیکی به روند صعودی خود ادامه می دهد. مدت، اصطلاح. بازار الگوی بالاتری را شکل داده است که نشانه صعود است. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک (MA) در 6.56 است که نشان دهنده هیچ تغییر عمده ای در روند قیمت نیست.

تصویر 9
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 43.44 است که نشان دهنده وضعیت خرید بیش از حد است و بنابراین معامله گران باید مراقب یک برگشت کوتاه مدت بالقوه باشند. اندیکاتور MACD یک متقاطع مثبت را نشان می دهد زیرا سکه از منطقه عرضه خارج شد و به سمت سطح مقاومت 6.64 دلار بالاتر رفت. هیستوگرام روی اندیکاتور MACD به رنگ سبز است و به سمت بالا حرکت می کند، به این معنی که فشار خرید در کوتاه مدت قوی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور خلاصه، تحلیل قیمت Uniswap در حال حاضر در چشم انداز کوتاه مدت و بلندمدت صعودی است. سکه از آغاز معاملات امروز با روند صعودی معامله می شود و انتظار می رود خریداران در صورت ادامه ورود به بازار، قیمت را به سمت بالاتری برسانند.