منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD ارزش فوق العاده ای را در 5.38 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI/USD ارزش فوق العاده ای را در 5.38 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که UNI/USD امروز نزولی است. قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 6 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 5.38 دلار معامله می شود. به نظر می‌رسد که این نزول اخیر ناشی از فروش عمومی بازار بوده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال اصلی اکنون در قرمز هستند. مقاومت برای UNI/USD 5.86 دلار است، در حالی که پشتیبانی در 5.33 دلار وجود دارد، و افت بیشتر به زیر این سطح می تواند منجر به صعود UNI / USD به 4.50 دلار در کوتاه مدت شود.

حجم معاملات 24 ساعته برای UNI/USD طی چند روز گذشته به شدت کاهش یافته است، که نشان می دهد فشار فروش در حال کاهش است زیرا در حال حاضر کمی بیش از 200 میلیون دلار است. ارزش بازار UNI اکنون کمی بیش از 3 میلیارد دلار است که آن را در رتبه سیزدهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: روند نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که روند نزولی همچنان بسیار دست نخورده باقی مانده است زیرا قیمت در چند ساعت گذشته پیشرفت قابل توجهی نداشته است. نمودار 4 ساعته نشان می دهد که UNI/USD یک الگوی پرچم نزولی تشکیل داده است که معمولاً به عنوان یک سیگنال ادامه دیده می شود. قیمت در حال حاضر درست زیر مقاومت پرچم در 5.86 دلار معامله می شود که یک علامت نزولی است.

تصویر 122
منبع نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر نشانه‌هایی از واگرایی نزولی را نشان می‌دهد، زیرا نتوانسته به بالاترین حد خود برسد در حالی که قیمت به اوج‌های بالاتر رسیده است. این نشان می‌دهد که رالی کنونی ممکن است در حال تمام شدن باشد و حرکت به سمت نزول ممکن است در آینده نزدیک مورد توجه قرار گیرد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد، با این حال، شروع به صاف شدن می کند که نشان می دهد حرکت ممکن است شروع به چرخش به نفع گاوها کند. UNI/USD زیر شاخص میانگین متحرک معامله می شود که یک علامت نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای یک روز: UNI/USD با کاهش ارزش 5.38 دلار مواجه شد

تحلیل قیمت Uniswap امروز نزولی است و UNI/USD ارزش فوق‌العاده‌ای را در 5.38 دلار از دست داده است. 24 ساعت گذشته برای UNI سخت بوده است زیرا قیمت به زیر 6 دلار رسیده است. گاوها دیروز سعی کردند قیمت را بالا ببرند، اما خرس ها با موفقیت توانستند حرکت خود را مهار کنند و یک بار دیگر موقعیت برنده خود را تضمین کنند.

تصویر 121
منبع نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: TradingView

میانگین متحرک (MA) در نمودار 1 روزه بالاتر از قیمت معاملات فعلی است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت نزولی قرار دارد. همچنین، کندل‌ها در زیر MA بسته می‌شوند که نزولی در بازار را بیشتر تایید می‌کند. MACD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد که از فشار فروش در UNI پشتیبانی می کند در حالی که RSI در 42.23 است و به سمت منطقه فروش بیش از حد پیش می رود که نشان می دهد فشار فروش می تواند در بازار ادامه یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که UNI/USD امروز نزولی است زیرا قیمت به شدت به 5.38 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد که بازار در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا به نظر می رسد فشار فروش در حال کاهش است. با این حال، اگر گاوها بتوانند مقداری قدرت جمع کنند، بازگشت به بالای 5.86 دلار ممکن به نظر می رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.