منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک روند صعودی متوالی بیش از 4 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک روند صعودی متوالی بیش از 4 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی را برای روز نشان می دهد. قیمت در 24 ساعت گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و اکنون در مرز 5.72 دلار قرار گرفته است. چند ساعت گذشته برای خریداران بسیار دلگرم کننده بوده است، زیرا قیمت با سهولت نسبی از سطح حمایت 5.41 دلار عبور کرد. علیرغم مواجهه با مقداری مقاومت در قیمت 5.85 دلار، حرکت صعودی غالب شده است و به نظر می رسد در این مسیر مثبت ادامه یابد. Uniswap در روز گذشته 4.08 درصد افزایش یافته است و حجم معاملات آن 99,278,998 دلار بوده است. در زمان نگارش این مقاله، UNI ارزش بازار زنده 4,359,249,144 دلار داشت و در رتبه 17 قرار داشت.

تحلیل قیمت 24 ساعته UNI/USD: حرکت قیمت مثبت است، آیا UNI به 5.80 خواهد رسید؟

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap نشانه های دلگرم کننده ای را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا قیمت از حرکت صعودی پیروی می کند. UNI/USD در 24 ساعت گذشته نزدیک به 4.08 درصد افزایش یافته است و این روند احتمالا برای مدتی دیگر ادامه خواهد داشت. در صورتی که قیمت بتواند بالاتر از سطح حمایت کلیدی 5.41 دلار بماند و از مقاومت 5.85 دلار عبور کند، حرکت صعودی ممکن است در کوتاه مدت ادامه یابد.

تصویر 507
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

MACD با عبور خط سیگنال از بالای هیستوگرام، حرکت صعودی فزاینده ای را در بازار نشان می دهد که نشان می دهد ممکن است قیمت در آینده نزدیک به افزایش خود ادامه دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 42.53 است که نشان می دهد بازار در حرکت صعودی است. باندهای بولینگر نیز در حال باریک شدن هستند که نشانه افزایش نوسانات و افزایش احتمالی قیمت است.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: گاوها در کنترل هستند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که ارز دیجیتال در 4 ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. به طور کلی، به نظر می رسد که گاوها کنترل کامل بازار را در دست دارند و این احتمال وجود دارد که UNI/USD برای مدتی آینده به این مسیر صعودی ادامه دهد.

تصویر 506
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 52.16 است، که نشان می دهد UNI/USD ممکن است قبل از از سرگیری روند صعودی خود، اصلاح جزئی داشته باشد. باندهای بولینگر منقبض شده اند که نشان می دهد بازار در حال تحکیم است. حد بالایی باند بولینگر 5.799 دلار و حد پایینی 5.102 دلار است. خط MACD (آبی) 4 ساعته بالای خط سیگنال (قرمز) است که نشان می دهد حرکت صعودی در حال کاهش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های UNI در حال حاضر به صورت صعودی معامله می‌شوند و احتمالاً در کوتاه‌مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، اگر شتاب خرید ادامه یابد، UNI/USD ممکن است به بالای 5.72 دلار صعود کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.