منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 7.13 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 7.13 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار روند منفی زیر 7.2 دلار را دنبال می کند و احتمالاً در آن باقی خواهد ماند. UNI/USD در روز قبل، 18 آگوست 2022، زمانی که قیمت به طور قابل توجهی از 8.1 دلار به 7.1 دلار سقوط کرد، حرکت فوق العاده ای را از دست داد. علاوه بر این، ارز دیجیتال امروز در 19 آگوست 2022 به کاهش خود ادامه داد و حرکت نزولی بیشتری را نشان داد. در حال حاضر، قیمت UNI 7.12 دلار است. Uniswap در 24 ساعت گذشته 11.58 درصد کاهش داشته است، با حجم معاملات 229,782,347 دلار و ارزش بازار زنده 5,286,563,104 دلار. UNI در رتبه بندی ارزهای دیجیتال در رتبه 18 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و قیمت‌های Uniswap را نسبت به تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب‌پذیرتر می‌کند. حد بالای باند Bollinger 8.8 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین برای باند Bollinger در 7.14 دلار موجود است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای UNI عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، مسیر قیمت UNI/USD به سمت بالا حرکت می‌کند و تلاش می‌کند از حمایت عبور کند، که نشان‌دهنده پتانسیل صعودی و فرصت‌های معکوس است. بازار از یک شکست کامل رنج می برد.

تصویر 170
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 24 است، به این معنی که UNI/USD کمتر از ارزش گذاری شده است و در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد که امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده روند متمایل بازار به سمت افزایش بیشتر ارزش است. امتیاز RSI افزایش می یابد زیرا فعالیت خرید در بازار غالب است. با این حال، انتظار نمی رود این روند برای مدت طولانی ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 1 روز

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، نوسانات بازار از یک روند افزایش قابل توجهی پیروی می کند، که به این معنی است که قیمت های Uniswap در برابر تغییرات نوسان آسیب پذیرتر می شوند. حد بالای باند بولینگر 9.6 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger در 7.5 دلار موجود است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای UNI عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک روند نزولی است. مسیر قیمت یک حرکت نزولی را دنبال می کند که حمایت بازار را می شکند، که در روزهای آینده یک معکوس را آغاز می کند.

تصویر 173
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 38 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال از دامنه خنثی پایین تر خارج شده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI مسیر نزولی را دنبال می‌کند که نشان‌دهنده کاهش ارزش بازار است و قیمت ممکن است به زودی به زیر آستانه خنثی و بیشتر در منطقه کاهش ارزش سقوط کند. این همچنین نشان می دهد که فعالیت فروش در بازار غیر فعال است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap استنباط می‌کند که خرس‌ها در حال حاضر بازار را کنترل می‌کنند، اما گاوها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. یک روند معکوس محتمل است زیرا انتظار می رود امتیاز RSI به زیر منطقه کاهش ارزش سقوط کند. در نتیجه، UNI/USD ممکن است در روزهای آینده شیب قابل توجهی داشته باشد. این ارز دیجیتال در چند روز گذشته یک حرکت نزولی ثابت را نشان داده است. به نظر می‌رسد که بازار امروز در رونق کامل است و احتمالاً در روزهای آینده معکوس خواهد شد و از این رو به گاوها امیدوار است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.