منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک دوره صعودی، خواب را در 7.4 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک دوره صعودی، خواب را در 7.4 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار در حال حاضر روندی راکد زیر 7.5 دلار را دنبال می کند و احتمالاً در آنجا باقی خواهد ماند. UNI/USD روز قبل، 19 ژوئیه 2022، حرکت فوق العاده ای داشت، زمانی که قیمت به طور قابل توجهی از 6.9 دلار به 7.7 دلار رسید. با این حال، امروز، در 20 ژوئیه 2022، کریپتوکارنسی به کاهش ادامه داد و حرکت نزولی ثابتی را نشان داد. در حال حاضر، قیمت UNI 7.4 دلار در دسترس است. Uniswap در 24 ساعت گذشته 2.19 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات 303,078,950 دلار و ارزش بازار زنده 5,447,469,585 دلار بوده است. UNI در رتبه بندی ارزهای دیجیتال در رتبه 18 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می کند و قیمت های Uniswap را در برابر تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب پذیرتر می کند. حد بالایی باند Bollinger در 7.6 دلار موجود است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با 6.9 دلار در دسترس است که به عنوان نقطه پشتیبانی برای UNI عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، مسیر قیمت UNI/USD به سمت بالا حرکت می کند، تلاش برای عبور از مقاومت، نشان دهنده پتانسیل صعودی و فرصت های معکوس است.

تصویر 202
منبع نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است، به این معنی که UNI/USD پایدار است و در منطقه خنثی بالا سقوط می کند. به نظر می‌رسد که امتیاز RSI از یک حرکت خطی پیروی می‌کند که نشان‌دهنده روند غیرفعال بازار به سمت ثبات بیشتر است. امتیاز RSI ثابت می ماند زیرا فعالیت خرید برابر با فعالیت فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 1 روز

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می کند، به این معنی که قیمت های Uniswap در برابر تغییرات نوسان آسیب پذیرتر می شوند. حد بالایی باند Bollinger در 7.8 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین‌تر برای باند Bollinger با 4.3 دلار موجود است که قوی‌ترین پشتیبانی برای UNI است.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. مسیر قیمت یک حرکت رو به بالا را دنبال می‌کند که تلاش می‌کند مقاومت بازار را بشکند، که در صورت وارد شدن به حرکت، یک معکوس را آغاز می‌کند.

تصویر 203
منبع نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 66 است، که به معنای ورود ارز دیجیتال به دامنه بیش از حد ارزش گذاری شده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI مسیری خطی را دنبال می‌کند که نشان‌دهنده سکون است، و ممکن است قیمت به زودی زیر آستانه تورم قرار گیرد و ارزش ارز دیجیتال را بیشتر کند. این همچنین نشان می دهد که فعالیت فروش در بازار غیر فعال است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap استنباط می کند که گاوها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند، اما خرس ها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. یک روند معکوس محتمل است زیرا انتظار می رود امتیاز RSI بالاتر از منطقه تورم باشد. UNI/USD ممکن است در روزهای آینده شیب قابل توجهی داشته باشد. کریپتوکارنسی در چند روز گذشته حرکت صعودی محکمی را نشان داده است. با این حال، در نهایت، ارقام و مشاهدات نمودارها به ما امیدواری برای کاهش ارزش ارز دیجیتال و از دست دادن ارزش بیشتری را نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.