منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک دوره صعودی کوتاه مدت خواب را در 7.32 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از یک دوره صعودی کوتاه مدت خواب را در 7.32 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار روندی راکد زیر 7.5 دلار را دنبال می کند و به احتمال زیاد در آنجا باقی خواهد ماند. قیمت ها در 7.41 دلار باز شد و از آن زمان تا کنون زیر 6.9 دلار تثبیت شده است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 7.88 دلار مواجه است و برای اینکه گاوها کنترل بازار را مجدداً در دست گیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است. حمایت فوری از بازار در سطح 6.9 دلار قرار دارد و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به زیان بیشتر برای بازار شود.

جفت UNI/USD در حال حاضر با قیمت 7.33 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 4.83 درصد افزایش یافته است. احتمالاً بازار در چند روز آینده در مرحله تثبیت زیر 7.5 دلار باقی می‌ماند و برای سودهای بیشتر نیاز به شکست بالاتر از این سطح است. حجم معاملات UNI در حال حاضر 274.2 میلیون دلار و ارزش بازار آن 5.3 میلیارد دلار است. احساسات کلی بازار صعودی است و گاوها باید قیمت ها را به بالای 7.5 دلار برسانند تا کنترل بازار را به طور کامل در دست بگیرند.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار یک روزه نشان می دهد که بازار یک خط روند نزولی جزئی تشکیل داده است که در حال حاضر به عنوان یک مقاومت برای بازار عمل می کند. قیمت‌ها در چند روز گذشته در زیر این سطح تثبیت شده‌اند و برای اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد و این احتمال وجود دارد که قیمت ها در چند روز آینده در مرحله تثبیت زیر 7.5 دلار باقی بمانند.

شاخص RSI در حال حاضر روی 58 درصد است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. احتمالاً بازار طی چند روز آینده در مرحله تثبیت زیر 7.5 دلار باقی خواهد ماند.

تصویر 265
منبع نمودار قیمت 24 ساعته UNI/USD: TradingView

شاخص CCI در حال حاضر روی 58 درصد است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. احتمالاً بازار در چند روز آینده در مرحله تثبیت زیر 7.5 دلار باقی خواهد ماند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت ها با نوسانات کمتری روبرو شده اند زیرا قیمت ها در محدوده باریکی زیر سطح 7.5 دلار گیر کرده اند. باندهای بولینگر نسبتاً باریک هستند و شروع به انقباض می کنند، که نشان می دهد بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد. قیمت‌ها در حال حاضر نزدیک به باند پایین باند بولینگر معامله می‌شوند، که نشان می‌دهد بازار به‌زودی شاهد شکست خواهد بود.

تحلیل قیمت UNI/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: خط روند صعودی

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که بازار یک خط روند صعودی جزئی تشکیل داده است که در حال حاضر به عنوان پشتیبان بازار عمل می کند. طی چهار ساعت گذشته، قیمت ها حرکت قابل توجهی نداشته اند. گاوها قیمت ها را بسیار بالاتر از سطح 7.2 دلار حفظ کرده اند و احتمالاً در آینده نزدیک قیمت ها را بالاتر خواهند برد. خط میانگین متحرک در حال حاضر بالاتر از کندل است که نشان می دهد بازار در فاز صعودی قرار دارد.

شاخص RSI در حال حاضر روی 55 درصد است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد اما به احتمال زیاد به زودی متقاطع خواهد شد.

تصویر 264
منبع نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: TradingView

قیمت ها نیز در 24 ساعت گذشته شاهد نوسانات زیادی نبوده است زیرا باندهای باندهای بولینگر کمی خنثی هستند اما شروع به انقباض کرده اند. این نشان می دهد که بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد و به احتمال زیاد به زودی شاهد یک شکست خواهیم بود. باند بالایی در حال حاضر به سطح 7.5 دلار رسیده است که احتمالاً در آینده نزدیک به عنوان یک مقاومت برای بازار عمل خواهد کرد.

نتیجه

برای جمع بندی تحلیل قیمت Uniswap امروز ما، بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی زیر 7.5 دلار است و برای اینکه گاوها کنترل بازار را به طور کامل در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است. بازار احتمالاً در چند روز آینده در روندی جانبی باقی خواهد ماند زیرا انتظار می‌رود قیمت‌ها بین 7.2 تا 7.5 دلار در نوسان باشد. با این حال، روند صعودی ثابتی در بلندمدت انتظار می‌رود زیرا بازار احتمالاً شاهد شکست بالای 7.5 دلار است. به زودی.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.